Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB18:05 CET (20/05/2013)Cleveland Indians - Seattle Mariners(Money Line)Pick:  Seattle MarinersOdd: 1.87Bookie: bwinStake:5/10Večeras se na Progressive Field, (Cleveland, Ohio ) igra meč između domaćih Indiansa(25-17) i gostujućih Marinersa(20-24)...Četvrti meč u seriji sva tri su pripali domaćinima dva su dobili nakon extra inninga dok su sinoć ubedljivo pobedili 6-0 dohvativši Kinga Felixa.Ja ću večeras pokloniti poverenje Marinersima posebno što je ovo duga serija i volim da igram na ekipu koja doživi tri poraza jel je izuzetno teško dobiti seriju i od tri meča a kamoli od četiri i još kad Marinersi imaju lepu prednost na moundu onda zaista nevidim zašto ih večeras nebi uzeo!!!Večeras na moundu za CLE: S.Kazmir-LHP (2-2, 5.33)  dok za SEA: H.Iwakuma-RHP (5-1, 1.84) svakako biovde daoprednost Iwakumi.Kazmir pičer koji se vratio u MLB sezonu je otvorio užasno ali je onda imo par solidnih izdanaja dok je na zadnjem startu opet dohvaćen i dalje mi neuliva poverenje i mislim da i dalje je daleko od nekadašnje forme od pre 4/5 god. kad je u Tampi bacao odlično ali od odlaska u Angelse totalno se raspao a onda i povrede su učinile svoje.Mislim da je on pičer koga Marinersi mogu da dohvate iako u karijeri ima dobar skor 3-3 3,27.Sa druge strane Iwakuma koji je počeo sezonu fantastično na 9 mečeva ima dozvoljenih samo 14 R od čega je njegovih samo 12 er. Dozvoljava hiterima samo  .183 AVG i ima fantastičan 0.78 WHIP na 9 startova. Deluje zaista odlično ima fantastičnu kontrolu lopte dosada je sa Indiansima na 9.2 inn. ima odličnu eru 1,86 nadam se i večeras njegovom dobrom izdanju.Što se hitinga tiče svakako je tu prednost na strani domaćina ali i oni moraju malo da ukoče iako su dobili prethodna tri  meča nisu oni bili toliko dominantni posebno uprvom kad su Marinersi imali duplo više hitova ali nisu iskoristili svoje šanse.Mislim da bi večeras Marinersi svom pičeru morali obezbediti mnogo bolji suport.Kako bilo mislim da su večeras Marinersi bliži pobedi i uzimam ih ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB

01:10 - ATL Braves vs MIN Twins - First-Half Handicap - MIN Twins +0.5 - 1.945

 

:crossfingers:  :14clover: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...