Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (23/05/2013)Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs(Money Line)Pick: Chicago CubsOdd: 2.22Bookie: MarathonbetStake:4/10Večeras se na PNC Park, (Pittsburgh, Pennsylvania )  igra meč između domaćih Piratesa(27-18) i gostujućih Cabsa(18-26)...Drugi meč u seriji sinoć su Pirati dobili uz puno sreće 5-4 iako su Cabsi vodili 3-0 do 6 inn. kad je umesto do tada sjajnog Garze ušao bulpen Cabsa koji je svakako najlošiji deo ekipe i u tom inn. sigurnu prednost pretvorili u poraz.Garza iako je bio sjajan nisu hteli da rizukuju da baca previše pičeva jel je bio dugo na DL-u dok večeras bi strter Cabsa ako bude na visini zadatka mogao da provede mnogo više na brdašcu iupravo najviše zbog večerašnjeg duela na moundu ja ću uzeti pobedu Cabsa ML po zaista sjajnoj kvoti.Večeras na moundu za PIT: Liriano (2-0, 1.64)  dok za CHC: Samardzija (2-5, 3.49) ja bi ovde dao prednost Samardzijibez obzira na sjjan strt Liriana.Da opet ne ponavljam o Lirianu iako je strtovao dobro nije me ničim impresionirao gledao sam ga protiv Brewersa i nije on bio toliko dominantan koliko su hiteri Mil. bili indisponirani jel je očito da u zadnjih desetak mečeva igraju jako loše.Posle povratka on ne baca i dalje puno tek nešto više od 5inn. i mislim da je red da bude dohvaćen u karijeri nema sjajan skor sa Cabsima u jedinom meču je odbacao jako loše 0-1 6,35 era.I Cabsi mogu dobro da nameste lineup protiv levorukih pičera.Sa druge strane Samardžija iako je sasvim solidno otvorio sezonu nema sjajan skor zbog ne tako dobrog suporta ali je on pičer ogromnog potencijala i ako ima veče može da odbaca sjajno.Posebno je impresivna njegova statistika protiv Pirata 4-0 0,92 eru na čak 39inn. zaista impresivno očitomu Pirati leže nadam se i večerasnjegovoj dobroj partiji.Što se hitinga tiče dosta su približni iako Cabsi imaju bolju statistiku u više kategorija.Pirati su mnogo opasniji na strani udarački dok se kući muče ali jaglavnu prednost vidim na moundu i po ovakoj kvoti nemogu a da neuzmem Cabse...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji prijedlozi MLB (Pinnacle):

 

21:45 - San Francisco Giants - Washington Nationals - 1st Halfs (5 innings) SF Giants +0.5 - 1.500 :uredu:

22:35 - Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.538 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Philadelphia Phillies - Philadelphia Phillies - 1.599 :uredu:

02:10 - Houston Astros - Kansas City Royals - Houston Astros +2.5 - 1.662 :uredu:

04:10 - San Diego Padres - St. Louis Cardinals - Under 9 - 1.617 :uredu:

 

Upješan odabir!

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:10 CET (23/05/2013)Houston Astros - Kansas City Royals(Handicap)Pick: Kansas City Royals -1.5Odd: 1.82Bookie: MarathonbetStake:5/10Večeras se na Minute Maid Park,( Houston, Texas ) igra meč između domaćih Astrosa(13-33) i gostujućih Royalsa(21-21)...Sinoć su konačno Royalsi prekinuli gubitnički niz i konačno pobedili iako su do samog kraja gubili da bi na kraju ubedljivo pobedili sa 7-3 iako sugubili sa 3-0 sve do 7 inn. nadam se da ćer ih ta pobeda dići i da večeras nastavljaju u pozitivnom ritmu i da će zabeležiti novu pobedu jel večeras imaju prednost u svemu posebno na moundu i očekujem čak i ubedljivu pobedu i igram ih u hendikepu...Večeras na moundu za HOU: Jordan Lyles (1-1, 6.63) dok za KC: James Shields (2-4, 2.45)Lyles jako loše počeo sezonu radi se o izuzetnom mladom pičeru kojem je ovo 3 sezona ali zasada pruža jako loše partije i mislim da bi ga hiteri Royalsa mogli lako načeti i dati svom pičerukonačnodobar suport.Za Royalse baca njihov najbolji pičer koji je zaista ove sezone sjajan i pokazao se kao odlično pojačanjeali i pored sjajne statistike ima punoporaza zbog lošeg suporta batera ako mu večeras nepruže dobar suport neznam kad će onda u jedinom meču u karijeri sa Astrosima odbacao ceo meč izabeležio SHO bez i jednog rana.I u hitingu naravno velika prednost na strani gostiju koji su sinoć odmarali par startnih igrača a večeras idu sa gotovo najjačim timom -1. Chris Getz (L) 2B2. Alcides Escobar ® SS3. Alex Gordon (L) LF4. Billy Butler ® DH5. Eric Hosmer (L) 1B6. Lorenzo Cain ® CF7. Mike Moustakas (L) 3B8. Jeff Francoeur ® RF9. George Kottaras (L) C Prednost u apsolutno svemu na strani Royalsa i to jednostavno moraju da iskoriste protiv jednog od najgorih to jest najgoreg tima u ligi uzimam Royalse u hendikepu..!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins, Period 1
Tip para: 2
Tečaj: 2.650

 

Ponovo se sastaju dvije tvrde ekipe i gdje je sve moguce ali mislim da je po meni gost favorit i da ce pobijediti...ali poznavajuci hokej sve je moguce, tako da bi pokusao prvu trecinu pobijedu gosta jer im je to dosta puta polazilo od ruke kad igraju u gostim a proslu su odigrali 0:0 u prvoj trecini tako da mislim da bi danas mogli uzeti prvu trecinu za neki srednji ulog od 5/10...

 

20.05.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 2 : 1
(1 : 1)
23.04.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 3 27.01.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 2
(1 : 1)
25.03.12 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 8 : 4 17.12.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 6 : 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice:Pinnacle
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators - Alternative Total Goals
Tip para: Manje 6.5 Golovi
Tečaj: 1.500

 

Po meni je ovo poklon kvota jer ove dvije ekipe igraju cvrsto i rijetko bude golova,mada zna i da ocepi sve zavisi od golmana ali vrijedi pokusati sa manje od 7 golova pogotovo kad daju ovako lijepu kvotu pa za hrabrije za ulog od 10/10..

 

20.05.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 2 : 1
(1 : 1)
23.04.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 3 27.01.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 2
(1 : 1)
25.03.12 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 8 : 4 17.12.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 6 : 4

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :tzare: 
 

Današnji prijedlozi MLB (Pinnacle):
 
21:45 - San Francisco Giants - Washington Nationals - 1st Halfs (5 innings) SF Giants +0.5 - 1.500 :uredu:
22:35 - Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.538 :uredu:
01:10 - Miami Marlins - Philadelphia Phillies - Philadelphia Phillies - 1.599 :uredu:
02:10 - Houston Astros - Kansas City Royals - Houston Astros +2.5 - 1.662 :uredu:
04:10 - San Diego Padres - St. Louis Cardinals - Under 9 - 1.617 :uredu:
 
Upješan odabir!
:crossfingers:  :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...