Jump to content
snježana

12.06.2013

Recommended Posts

Crna Gora - NjemačkaPick: Njemačka koef: 1,35Kladionica: supersportPostoji nekoliko razloga za ovu okladu. No, glavni razlog je daCrna Gora nastupa bez 5  igrača. Oni su  Roganović, druga  Simović, Marković, Melice i OsmajićU lokalnih medijima svi se nadaju neriješenom, gotovo sa strahom govore o  pobjedi. U svom priopćenju osjećam da su čak i svjesni da ne mogu pobijediti.mislim da im je nerješeno potrebno da osigura mjesto na Europskom prvenstvu. Dakle, mnogi su svjesni da pobjeda ne može doći,  masovno pozivaju navijače da dođu i podrže tim. Čak igrač Roganović platio nekoliko stotina ulaznica  iz svog džepa samo kako bi dobili potporu za svoj tim. Nadaju se da će njihovi obožavatelji  pomoći da dobiju neriješeno.Mogućnost nerješenog su minimalne, a ja mislim da uopće ne postoji.Crna Gora od četiri utakmice imaju sljedeće rezultate. pobjeda 27:31 u Njemačkoj, i to je najbolja igra crnogorskih igrača u posljednjih nekoliko godina, pobjedom protiv Češke u Crnoj Gori 23:22 jako jako sretno, Crna Gora-Izrael pobjeda 29:28.Igrali su kao početnici i djelovali su kao nekoordinirani tim. I četvrta utakmica u Izraelu, naravno GUBITAK 28:25.Poznato je da Izrael nije rukometaška supersila.Nijemci moraju pobijediti, oni će pobijediti ako je moguće s više od četiri pogotka i ne samo to, Nijemci se žele osvetiti za poraz od Crne Gore kod kuće. Nijemci su stigli u Crnu Goru s vrlo jakom momčadi. Njemačka Bundesliga i rukometno prvenstvo je najbolje na svijetu. Mislim da će Nijemci od početka nametnuti pritisak na domaće igrače  Imam osjećaj da će Nijemci od početka povesti s nekoliko golova razlike i Crnogoraci ih neće stići.očekujem laku pobjedu Njemačke, a također očekujem da će Nijemci jednostavno pokriti hendikep od 4 gola.

kada sam počela pisati bilo je 1,40, hendikep je bio +2,5

možda je bolje odigrati henikep

+3,5/Crna Gora-Njemačka-2@1,8 evo koliko truda za promašaj,zato ne volim pisati analize :icon_mad:
Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima predobrih parova za danasBelarus - Iceland 1 @ 1.95Montenegro - Germany 2 @ 1.41Switzerland - FYR Macedonia 2 @ 1.65

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lithuania (+5.5) - France 2 @ 1.90Netherlands - Poland Under 56.5 @ 1.60Slovakia (+2.5) - Croatia 2 @ 1.80Portugal (+4.5) - Spain 2 @ 1.80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Litva(49,5)-Francuska-2@1,85

šta reći za ovaj susret osim da će biti više pogodaka

koeficijent na francusku je mizeran, a henikep mi je malo visok +5,5, ali zato golova

može biti, samo jednom nije pokriven, a francuzi mogu preko 30, a litva valjda neće stajati

evo malo statistike koja ide u prilog ovom mom odabiru para

Turska-France 20: 33 Norveška -France 22: 29 (12: 12)Francuska -Norway32: 28 (17: 12). Rezultati Litve su najgori u vrlo teškoj skupini Litva -Norveška21: 28 (8: 15)Turska -Lithuania27: 26 (12: 11)Litva -Turkey 28: 23 (17: 13) Sretno. :nije:

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima predobrih parova za danasBelarus - Iceland 1 @ 1.95  :uredu: Montenegro - Germany 2 @ 1.41  :nije: Switzerland - FYR Macedonia 2 @ 1.65  :uredu: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lithuania (+5.5) - France 2 @ 1.90  :nije: Netherlands - Poland Under 56.5 @ 1.60  :uredu: Slovakia (+2.5) - Croatia 2 @ 1.80  :uredu: Portugal (+4.5) - Spain 2 @ 1.80  :uredu: 

Edited by Davor_92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...