Jump to content
Sign in to follow this  
snježana

18.06.2013

Recommended Posts

Košarka -Žene - Play-off - kvalifikacije-10,5/Poljska  - Bugarska-2@1,8518-00U borbi za mjesto na Europskom prvenstvu poljski nacionalni košarkaški tim suočava se s vrlo teškim zadatkom, one moraju pobijediti najbolje u skupiniB  Bugarsku s najmanje 16 bodova. Poljakinje nikad nisu igrale dobro s Bugarkama. Povijest njihovih igara govori u prilog Bugarske. Poljska je u prvoj utakmici izgubila 44:59, nakon što je imala velike probleme s učinkovitosti u napadu, manje od 30% u igri. Bugarke su odigrale dobro i obrana poljakinja se nije mogla dobro nositi . mislim da nema puno šanse za pobijedu poljskih košarkašica.

ovo je iz hrvatske lutrije

ima još veći zicer -17,5@1,25 :nije: :nije:  :nije: grrrr...

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00, Miami - San Antonio, tip: Miami -3.5, @1.55, bet365Mislim da će Vrućina večeras uspjeti pobijediti šesti meč finalne konferencije i da će se igrati sedma utakmica. Oni su uspjeli napraviti jednu pobjedu na parketu dvorane u San Antoniju, ali ipak su izgubili dvije pa sada gube 3:2 u seriji. Istina, i Spursi su napravili brejk, i to u prvoj utakmici, ali večeras će Miami dati sve od sebe kako bi izjednačili na 3:3, jer oni više nemaju prava na grešku. Imat će podršku domaćih navijača, a od čuvenog trojca James, Wade i Bosh se očekuje partija iz utakmice broj 4 kada su odigrali fantastično i kada su slavili 109:93. U prošloj utakmici je opet išao šut San Antonio, mislim da bi večeras moglo stati što bi Heat trebao iskoristiti, a onda u sedmoj utakmici bi moglo biti svašta. Dakle, uzimam tip da Miami pobjeđuje sa 4 ili više koševa razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...