Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.06.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB
04:10 CET (25/06/2013)
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants(BROJ POENA EKIPE)
Pick: San Francisco Giants Manje od 3.5  :uredu:

 Odd: 1.90
Bookie: Super Sport
Stake: 7/10


Večeras se na Dodger Stadium, (Los Angeles, California ) igra meč između domaćih Dodgersa(32-42) i Giantsa(38-37)...
Ovo može dati samo Super Sport stave granicu poena od 6.5 na meču a broj poena ekipa 3.5 nema veze sa mozgom ja to moram uzeti granica je u većini kladionica 3 čak i sa manjom kvotom.
Naime mečap sam po sebi vodi ka malom broju pena kao i i Dodgers stadion gde pada mali broj pena ne toliko zbog dimenzija terena već kažu da tamo duvaju neki čudni vetrovi ali ja mislim da je najviše zbog same konstrukcije terena je je teren sa najmanje da kažem mrtvih tački uglova i jako je teško udariti ako nije HR neki extra hit no kakao bilo!
Večeras na moundu za LAD:Hyun-Jin Ryu-LHP (6-3, 2.96)  već sam, puno pisaoo njemu Korejski pičer koji je ove sezone debitant u MLB-u i već se sjajno snašao baca odlično posebno u L.A. gde je na zadnja četiri starta dopustio samo 4 rana.
Nadam se i večeras da će imati dobro veče posebno što Giantsi ofanzivno su jako loši na zadnja četiri meča Giantsi su dali samo 8 ranova.
Ryu iako ima 0-2 sa Dodgersima ima solidnu eru 3.62.
Kako bilo mislim da je ova granica pravi poklkon i ja uzimam Under poena Giantsa...!!!
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 101

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Boston(1TiK)-Chicago
Tip para: x
Tečaj: 2.000

Ev. dobitak: 7.000
Ev. gubitak: 2.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...