Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

28.06.2013

Recommended Posts

17:00, Španjolska - Serbia, Tip Under , 134,5 ,@1,54, Bet365, 8/10Polufinalna utakmica u kojoj ockivano igra Spanija i dosta iznenadjujuc reprezentacija Srbije koja je dosta podmladjena i koja je smim plasmanomu 1/2 vec dostigla vise nego je planirala.Selektorka Srbije Maljkovic je spremila dobru taktiku u poslednjim utakmicama i uz veoma cvrstu i tvrdu odbranu vide i danas sansu za njihovu reprezentaciju. U 1/4 finalu sa Italijom konstantno su gibil d bi u poslednjoj 1/4 napravile preokret i imaleskor 13-1 u jednom momentu. Junakinja meca je sv akako Dabovic ali i selektorka posto je u pravom momentu ztrazila tajm-aut i upravo posl njega je doslo do preokreta.26.06.13 EUR Srbija Ž Italija Ž 85 : 79 23.06.13 EUR Češka Republika Ž Srbija Ž 59 : 75 21.06.13 EUR Hrvatska Ž Srbija Ž 64 : 77 19.06.13 EUR Srbija Ž Bjelorusija Ž 54 : 48 17.06.13 EUR Srbija Ž Latvija Ž 62 : 56Spanjolke su pored Francuskinja jedine neporazene i ove dve ekipe se ocekuju i za samo finale.Igraju veoma dobrokako u napadu tako i u odbrani.danas ih ockuje ekipa koja odlicno igr u odbrani pa se zato i ockuje Under na ovom mecu.Njihova pobeda svakako ne dolazi pod znakom pitanja samo je pitanje koliko ce biti rlike u njihovu korist.razmisljao sam da na ovom mecu odigram H- 10 na Spankinje koji onosi istu kvotu koi ovaj Under.Preovladao je under pa cemo videti da li sam pogresio.26.06.13 EUR Španjolska Ž Češka Republika Ž 75 : 58 24.06.13 EUR Španjolska Ž Turska Ž 61 : 48 22.06.13 EUR Crna Gora Ž Španjolska Ž 50 : 66 20.06.13 EUR Slovačka Ž Španjolska Ž 44 : 80 17.06.13 EUR Švedska Ž Španjolska Ž 49 : 73IOcekujem pobedu Spanije ali uz veliku borbu i otpor reprezentacije Srbije.Nesto oko 125 poena je za mene granica i do 15 razlike z njih.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...