Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

28.06.2013

Recommended Posts

01:05,Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers, Tip para: Pittsburgh Pirates @ 1.50 , Bet365, 8/10  :uredu: 
Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 15982

Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: Pittsb(h-1,5)-Milwaukee
Tip para: 1
Tečaj: 2.150

Ev. dobitak: 7.150
Ev. gubitak: 2.150

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colorado (J Ch) v San Francis (B Zi) -manje od10@2,05  :uredu:

 

nemam blage veze o basebolu( ne znam ni kako se piše), ali volim se kladiti live jer budu dobri koeficijenti

gledam malo statistiku i vidim da je obično manje poena na njihovim susretima i da SF baš ne blista u gostima,

a negdje sam pročitala da današnji ljevoruki bacač Barry Zito igra loše u gostima i da  mu je tužna

statistika u gostima (11.28 ERA)

Colorado je postavljen za favorita, ali oni nemaju baš velikii roster igrača pa valjda se neće raspucati danas

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colorado (J Ch) v San Francis (B Zi) -manje od10@2,05

 

nemam blage veze o basebolu( ne znam ni kako se piše), ali volim se kladiti live jer budu dobri koeficijenti

gledam malo statistiku i vidim da je obično manje poena na njihovim susretima i da SF baš ne blista u gostima,

a negdje sam pročitala da današnji ljevoruki bacač Barry Zito igra loše u gostima i da  mu je tužna

statistika u gostima (11.28 ERA)

Colorado je postavljen za favorita, ali oni nemaju baš velikii roster igrača pa valjda se neće raspucati danas

 

Evo kopirne najave za taj mec 

,,Zito je najgori gostujući bacač u cijeloj ligi On je do sada na gostovanjima ostvario 11,28 ERA i i zgubio u svakom od tih startova, dok mu je životni ERA na Coors fieldu 7,30

Iza Colorada (39-41) i San Francisca (38-40) su zbilja najlošiji dani u ovoj sezoni. Po prvi puta su ušli u "minus" sa pobjedama i porazima i čini se kako stvari baš i ne idu u najboljem smjeru za njih. Colorado je sinoć odigrao zaostalu utakmicu protiv New York Metsa i upisali su još jedan poraz od 3:2. To je bio njihov treći poraz u nizu i osmi poraz u zadnjih deset utakmica i čini se da se sada itekako osjeti veliki nedostatak Tulowitzkog u napadačkom dijelu igre.

-Svaka ekipa tokom sezone ima uspone i padove. Mi smo trenutno u padu, no mi smo jaka ekipa i znamo kako izaći iz ovakvih situacija. Imamo sada veliku seriju pred našim navijačima iz koje želimo izvući maksimalan broj pobjeda - izjavio je menadžer Rockiesa Weiss.

Aktualni prvaci iz Kalifornije su neočekivano upali u velike probleme. Upisali su četiri poraza u nizu, te su izgubili sedam puta u zadnjih deset utakmica. Oni imaju velikih problema sa gostujućim utakmicama gdje su poraženi četiri puta u nizu, a ukupno su ostvarili samo 14-25 omjer u gostima.Gledamo prema naprijed, nema više nazad. Želimo napraviti napredak u našoj igri i radimo na tome -kratko je rekao menadžer Giantsa Bruce Bochy.

Domaćini će na mound poslati Jhoulysa Chacina (6-3; 3,92 ERA) koji je do sada bio jedan od najboljih bacača Rockiesa. Pobijedio je tri utakmice u nizu, a u zadnjem startu je pokazao pravu snagu kada je ekipu Washingtona ostavio na nuli tokom sedam odličnih izmjena uz tek pet dopuštenih hitova.

U zadnja tri starta, ovaj je desnoruki bacač dopustio samo četiri runa, od čega su dva starta bila na Coors Fieldu i u svakom je dopustio po dva runa. Na Coorsu je do sada ostvario 4,92 ERA. Tokom prošle i ove sezone je imao problema sa leđima i nekoliko puta je išao na listu ozljeđenih, no prema zadnjim vijestima on je 100 % zdrav i spreman za sve napore koji su pred njim.

Ne osjećam nikakvu bol, sve je savršeno sa mojim zdravljem i potpuno sam spreman - rekao je Chacin.

Protiv ekipe iz San Francisa je do sada ostvario tri pobjede i pet poraza uz 4,50 ERA, te 36 strikeouta kroz 55 izmjena.

Gosti će se pouzdati u ljevorukog veterana Barrya Zita (4-5; 4,40 ERA) koji ima jako čudne brojke ove sezone tj. kada baca kod kuće onda to izgleda jako dobro, ali kada ode na gostovanje onda se to pretvara u noćnu moru. Ukupno je na gostovanjima ostvario 0-4 omjer uz katastrofalni 11,28 ERA, a na Coors Fieldu kroz karijeru upisuje 7,30 ERA.

U zadnjem gostujućem startu je dopustio čak osam runnova i 11 hitova ekipi Pittsburgha, a u zadnja tri gostujuća starta je dopustio ukupno 18 runnova. Zašto je to tako, to vjerojatno ne zna ni on sam. U zadnjoj seriji na Coors Fieldu je Colorado bio bolji sa tri pobjede, dok je San Francisco ostvario tek jednu. Rockiesi su u toj seriji upisali čak 31 run. ,,

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci sve sam pogodio :icon_razz: , jos da sam to sve stavio na 1 tiket kao sto nisam  :smile_redcard:  pre dva dana isto tako doslo sve realno ili bar meni realno i ni tad nisam stavio na 1 tiket 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...