Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

30.06.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:35 CET (30/06/2013)Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers(Money Line)Pick: Milwaukee BrewersOdd: 2.38Bookie: Pinnacle SportsStake: 3/10Večeras se na PNC Park, (Pittsburgh, Pennsylvania) igra meč između domaćih Piratesa(50-30) i gostujućih Brewersa(32-47)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili Pirati:06/29/13  PIT 2 - MIL 1  06/28/13  PIT 10 - MIL 3I večeras su Pirati postavljeni za prilične favorite ali ja ću probati sa ML na Brewerse..!!!Naime Pirati su iako sam još na startu sezone rekao da su kvalitetan tim i da bi mogli biti prijatno iznenađenje ali oni su van svakih očekivanja u već dobrom delu sezone izbili na prvo mesto u celom MLB-u kad se pogleda ceo tim oni nemaju niti neke velike zvezde ali na svim pozicijama su dosta ujednačeni i kavlitetni dokle će izdržati u ovom ritmu videćemo u sjajnoj su formi imaju čak 8 vezanih pobeda ali i toj seriji mora doći kraj nadam se baš večeras.Sa druge strane Brewersi koji su svakako jedno od najvećih razočaranja svakako kvalitetan tim kojije imao dosta problema i sa povredama i svakako razočaravjuća sezona za njih ali naravno da oni na mečeve neće izlaziti sa belom zastavom!!!Večeras na moundu za PIT: C.Morton (1-1, 2.81) dok za MIL: Lohse (3-6, 3.69)Upravo je ovaj mečap jedan od glavnih razloga mog uzimanja ovog beta Morton je mladi pičer koji ima potencijala posle povrede se vratio baca solidno ali nije konstantan ali i baca tek 5 inn. po meču jel nije još potpuno spreman ali sa Brewersima u karijeri ima kriminalnu statistiku 0-4 6.67 era i verujem da ga i večeras mogu dohvatiti.Sa druge strane Lohse veoma iskusan i kvalitetan pičer koji i ove sezone baca dosta dobro ali nema uvek kvalitetan suport ali hrabri me to da na njegova zadnja dva izlaska na brdašce iako Mil.nije u nekoj formi ipak oba ta meča su dobili uz to ima sjajnu statistiku7 u karijeri sa Piratima  9-2 3.41 verujem da i večeras može imati dobro veče posebno što Pirati kući nisu toliko hiterski opasni kao na strani.Hiterski su oba tima podjednaka i statistički da su Brewersi kompletni i tu bi svakakao bili u prednosti ja jedinu prednost osim boljeg skora i forme na starani Pirata je samo bolji bulpen..Kako bilo meni je ML na Brewerse po ovako sjajnoj kvoti svakako value i uzimam ih makar i za manji ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

rijeme odigravanja: 22:10
Naziv para: Los Angeles Dodgers ( -1,5)- Philadelphia Phillies
Tip para: 1 (-1,5)
Tečaj: 2.700

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...