Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.07.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:05 CET (08/07/2013)Los Angeles Angels - Boston Red Sox(Money Line)Pick: Los Angeles Angels  :uredu: Odd: 1.76Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se na Angel Stadium of Anaheim,( Anaheim, California ) igra meč između domaćih Angelsa(42-45) i gostujućih Red Soxa(54-36)...Treći meč u seriji prvi su dobili Red Soxi 6-2 dok se bukvalno pre 10min. završio drugi meč u kome su pobedili Angelsi sa 9-7 na meču na kome sam lepo zaradio!!! naime čudan meč u kome su Red Soxi vodili sa 7-3 do 9inn. ja prethodno live uzeo Angelse +1.5 i onda Angelsi na dva u autu na pune baze udare dva hita za 7-7 uz to na 7-6 kardinalna greška B. Snydera koji je bacio katastrofalno loptu na 2B i umesto kraja meča produžetci u kojima sam naravno posle takog razvoja stvari da sam uzeo i ML na Angelse i onda u 11inn. HR Hamiltona za 9-7 i  veliko slavlje!!!Naravno da take stvari strašno dignu moral ekipi kao i to da su Red Soxi totalno utučeni kad na takav način izgube meč to me je samo još više poguralo da i u Sunday Night Baseballu uzmem pobedu Angelsa!!!Naime posle užasnog starta Angelsi su u sajajnoj formi imaju 9-2 na zadnjih 11 mečeva gde su počistili jedne Tigerse i to u Motor Sitiyu potom i isprašili Astrose dok su dobili i seriju protiv sjajnih Cardinalsa jednostavno iako još i dalje mnogo zaostaju to je ekipa koja može da pravi sjajne serije i njima je najbitnije da do ol star pauze još više smanje zaostatak.Sa druge strane Red Soxi su sjajni ove sezone po meni čak i više nego što je to iko od njih očekivao ali smatram da neće još dugo moći da drže takav nivo igre.Večeras na moundu za LAA: J.Weaver-RHP (2-4, 3.79) dok za BOS: J.Lackey-RHP (6-5, 2.81) oba pičera u dobrim formama ali bi ja ipak dao prednost Weaveru.Weaver se posle par loših partija konačno pokazuje šta se od njega očekuje na zadnja dva starta fantastičan protiv dve sjajne udaračke ekipe Det. i Stl. nadam se i večeras da će pružiti dobru partiju iako u karijeri sa Red Soxima ima negativan skor 3-5 4.31 ali on u L.A. baca mnogo bolje nego na gostovanjima.Sa druge strane za Bos. Lackey upravo bivša zvezda Angelsa iako sa Angelsima ima pozitivan skor 4-1 nema baš sjajnu eru 4.31 dok i ove sezone konačno baca kako se od njega odavno očekivalo ipak mi on ne uliva i dalje poverenje i mislim da teško večeras može protiv sjajnog lineupa domaćina uz to na gostovanjima baca mnogo lošije.Iako su statistički hiteri Red Soxa bolji ove sezone ipak lineup Angelsa je mnogo kvalitetniji i ja i u tome dajem prednost domaćinu uz koga je i tradicija gde na zadnjih 13 mečeva Angelsi imaju čak 10 pobeda uz psihološki momenat ja večeras poklanjam poverenje Angelsima!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 1196

Vrijeme odigravanja: 21:05
Naziv para: Texas-Houston
Tip para: 1
Tečaj: 1.500

Ev. dobitak: 6.500
Ev. gubitak: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...