Jump to content
Sign in to follow this  
adnan.suzanj

10.07.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 254 
 
Vrijeme odigravanja: 17:00
Naziv para: Francuska U20 - Gana U20
Tip para: 1
Tečaj: 1.600
 
Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSportBroj para iz kladionice: 1508 Vrijeme odigravanja: 16:00Naziv para: Mladenovic K.-Koehler M.J.Tip para: 1Tečaj: 1.550 Ev. dobitak: 6.550Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:30 Bochum - FC Twente, tip: over 2.5 goals @ 1.60m bet365, 8/10

 

Danas se na stadionu Heidewaldstadion sastaju ekipe Bochuma i Twente-a u sklopu priprema za narednu sezonu a moj odabir je da će u ovom meču biti više od 2.5 gola jer je riječ o ekipama koje igraju napadački nogomet i smatram da u ovom prijateljskom meču će se manje voditi računa o odbranama.

Bochum je ekipa iz njemačke 2. Bundeslige i ove godine su u zadnji čas izborili opstanak. Imali su 38 bodova iz 34 meča uz gol razliku od 40-52 ili u prosjeku je to 2,71 gol po meču. U toku ljetnje pauze odigrali us prijateljske mečeve sa ekipama niželigaša Velberta 1-0, sa Munsterom 1-1, sa danskim OB Odenseom 2-1 i izgubili su od Bayera iz Leverkusena sa 0-2. Nije to Bochum od prije desetak godina kada je skoro redovno bio član prve njemačke Bundeslige i od njega danas očekujem da postigne barem jedan pogodak.

Sa druge strane imamo ekipu Twente-a koja je zadnju sezonu u holandskoj Eredivisie završila na šestmo mjestu sa 62 boda i gol razlikom od 60-33 iz 34 meča i u prosjeku je to 2,74 gola po meču. Vjerujem da će Twente slaviti danas i da će postići 2+ gola tako da je veoma realna opcija da će biti 3+ na današnjem meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 18:30
Naziv para: PogonSzc(2,5)-Ol.Lyon
Tip para: vise
Tečaj: 1.650

 

:nije:   0-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Bayer Levekusen - Mechelen/Total Goals Scored
Tip para: over 3,5
Tečaj: 2.200

 

:nije:   2-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00, Iraq U20 - Uruguay U20, tip 2 @ 1.80, SuperSport, 8/10Veliko iznenadjenje je pripredila selekcija Iraka, plasiravsi se u finale svjetskog kupa do 20 godina. Zaista odlicna, a prije svega borbena igra mladica iz Iraka, odvela ih je vise nego zasluzeno medju 4 najbolje selekcije na svijetu. Kada sam ih prvi put gledao protiv Engleske, vidio sam da se radi o zaista kvalitetnoj ekipi, jer su tada gubili sa 2-0 i mislio sam da ce to Englezi rutinski zavrsiti, no iracani su se vratili i u sudijskoj nadoknati izjednacili na 2-2. U narednim utakmicama su pokazali jos bolji fudbal, a posebno u velikom mecu protiv Juzne Koreje kada je bilo 3-3 i na penale Irak prosao dalje.Irak je u grupnoj fazina veliko iznenadjenje svih zavrsio prvi na tabeli, savladavsi Cile i Egipat sa po 2-1 i igrajuci nerijeseno protiv Engleske 2-2. U osmini finala su savladali Paragvaj sa 1-0 i u cetvrt finalu su izbacili vec pomenutu Juznu Koreju.No, ja mislim da im je ovdje kraj, jer su vec daleko dogurali iznad svih ocekivanja, pa i njih samih.Danas igraju protiv mnogo mnogo kvalitetnije ekipe, selekcije Urugvala, koji je u cetvrt finalu izbacio, pa slobodno mozemo reci, glavnog kandidata za titulu, ekipu Spanije sa 1-0. nakon 90 minuta bilo je 0-0 i onda u 103.minuti Urugvaj postize pobjedonosni gol za 1-0. U toj utakmici je Urugvaj pokazao da su ekipa za velike domete i sada kada su izbacili Spaniju, zaista imaju lijepu sansu da igraju finalu, a tada je sve moguce. Ipak se mora priznati da je Urugvajski fudbal daleko ispred njiohovg danasnjeg protivnika, ali samo sa ozbiljnim pristupom mogu doci do pobjede. Ulog je veliki, finale SP-a i mislim da to nece prokockati.Naravno trener Urugvaja nema aprolutno niakkvoh razloga da ista mijenja danas u odnosu na sastav protiv Spanije. nema povrijedjenih, pa bi sastav trebao da izgleda ovako:de Amores – Varela, Gimenez, Silva, Rodriguez – Gino, Cristoforo - Pais, de Arrascaeta, Laxalt – LopezI trener Iraka vjerovatno nece nista mijenjati, pa bi sastav trebao biti identican onom mecu protiv Juzne Koreje:Hameed - Adnan, Faez, Arebat, Nadhim - Kamil, Salman - Tariq, Shwkian, Abdul-Hussein - ShakorSve u svemu mislim da je Urugvaj mnogo bolji tim, a to ce pokazati i danas i siguran sam da ce se pobjedom plasirati u finale. Moj tip je pobjeda Urugvaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 8507

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Iraq - Uruguay
Tip para: 2/2
Tečaj: 2.850

Ev. dobitak: 7.850
Ev. gubitak: 2.850

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 4281

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Chernomorets - Shakhtar ( hendikep )
Tip para: 2
Tečaj: 1.650

Ev. dobitak: 6.650
Ev. gubitak: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 6910

Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Heidenheim - Augsburg
Tip para: 2
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:45, Rumunjski superkup, Steaua - Petrolul

Tip: Domaćin 2+

Kvota: 2.10

Kladionica: Sportingbet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...