Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

13.07.2013.

Recommended Posts

20:15, Sport Huancayo-Juan Aurich, tip 1 @ 1.60, SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:30, Molde - Viking, tip 1 @ 1.85, Expekt, 8/10

 

Sigurno da niko nije predvidio da ce nakon prvog dijela sezone aktuelni sampion Norveske ekipa Moldea biti tek na 11.mjestu, a ova polusezona im je sigurno za zaborav. No, kako igraju u zadnje vrijeme nije iskljuceno da se Molde probije do samog vrha, ali tesko za borbu za sampionsku titulu. Oni ne znaju za poraz vec dva mjeseca, tacnije zadnji poraz su imali 16.05., kada su visoko porazeni kod kuce od Haugesunda sa 5-1 i od taba su odigrali 8 utakmica u svim takmicenjima i nisu porazeni, od toga 5 utakmica u ligi su uzastopno bez poraza. Od tip pet utakmica imaju 3 pobjede i 2 remija. Zaista velika serija Moldea i izlazak iz krize i najava bolje polusezone u nastavku. Kada pogledamo bodovni zaostatak za vodecim, to i nije tako strasno. Molde ima 17 osvojenih bodova, a recimo ekipa Aalesunda koja se nalazi na mjestu koje vodi u Evropsku ligu ima samo 8 bodova vise, dok lider sampionata Stromsgodset ima 32 osvojena boda, sto je 15 bodova viska. Ako Molde nastavi ovako da igra, da pobjedjuje, onda je sve moguce. U zadnje vrijeme sa cesto igrao na utakmice u kojima igra Molde, doduse to je cesto bilo na golove, jer ih uvijek budu po pravilu, pa tako mislim da ce ih biti i na ovom mec, ali sam se ja ipak opredijelio na pobjedu Moldea upravo iz ovih gore navedenih razloga. Odlicna serija dobeih rezultata, proboj ka sredini tabele, a uz to Viking je u blagom padz forme. Viking na zadnja 3 meca nema pobjedu, iako su dosta visoko plasirani. Nalaze se na 5.mjestu sa 25 osvojenih bodova. Imaju samo 4 poraza, ali sva 4 poraza su ostvarilina gostovanjima. U gostima imaju 3 pobjede, 1 remi i ta 4 poraza uz gol razliku 9:12.

Molde igra zaista ofanzivno na svakoj utakmici, doduse i primaju golove, ali na zadnja 3 meca su postizali po 3 gola. Ocekujem i na ovom mecu ofanzivan fudbal, jer trener Moldes, bivsi napadac manchester Uniteda, gaji takav stil igre i ne odustaju od toga. Posebno je velika pobjeda bila u proslom kolu u gostima kod Tromsa, kada su pobijedili sa 3-2, iako su na poluvremenu gubili sa 2-1.

 

Molde je u velikom naletu, igraju kao iz najboljih dana kada su bili sampioni i mislim da ce taj pozitivni niz nastaviti i na ovom mecu. Pobjeda i 3 boda ce ih jos vise pribliziti sredini tabele i bodovni zaostatak za vodecim ce se jos vise smanjti, a sigurno da su svi u timu prepuni samopuzdanja i zelje da sezonu ipak izvuku i domognu se barem evropskih takmicenja. Moj tip je pobjeda Moldea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Football, Japan League
12:00 Kashiwa - Kashima
Tip: Vise od 3.5 golova @2.56 - Pinnacle Sports

Imao sam dosta duzi zadatak za veceras, gledajuci ponudu za sutra sa japonske lige. Veoma tezak izbor jer ima dosta meceva koji mi se svidjaju, na kraju moj izbor je pao na ovog duela gde mojih ocekivanja su golova na obe strane terena.
Obe ekipe su krajno ofanzivnije koji poseduju predivne golgeterske sposobnosti koji obecaju dosta golova na ovog meca. Napada kod obe ekipu u formi, postigli su dosta golova na poslednih meceva. Jako ofanzivna taktika na obe strane sa po 3 napadaca, dosta jaci kontra-napadi, kreirajuci mnogo gol prilike koji su veci deo iskoristene. Gosti se nalazu u serija u par overa u poslednih nekoliko utakmica gde su pokazali svoj golgeterski potencijal kao i svoja slabija alka ekipe, to je defanziva. Sa druge strane imamo identican ritam gostiskoj ekipi koji su takodje nanizali par overa u poslednih nekoliko utakmica gde su potvrdili samo podatak da su jedan od najboljih masinerija za golova u japonskoj ligi. Dva odlicna napada protiv dve slabe defanzive u jedan potpuno otvoreni mec nadam se da moze da nam obeca duel pun sa golova, sasvim dovolno da nam pick bude dobitan. Samo da napomenim, obe ekipe imaju po par izostatka, takodje su imali utakmica u sred nedelja, nadam se da ce imati efekt koju ce nam doneti neku prednost u duela.
Sretno! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 3371

Vrijeme odigravanja: 19:45
Naziv para: Young Boys - Sion
Tip para: 1
Tečaj: 1.950

Ev. dobitak: 6.950
Ev. gubitak: 1.950

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 6921

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Dortmund - Bursaspor
Tip para: GG ( oba daju go)
Tečaj: 1.580

Ev. dobitak: 6.580
Ev. gubitak: 1.580

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 3372

Vrijeme odigravanja: 19:45
Naziv para: Basel - Aarau
Tip para: NG (oba ne daju go)
Tečaj: 1.670

Ev. dobitak: 6.670
Ev. gubitak: 1.670

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365Broj para iz kladionice:Vrijeme odigravanja: 16:00Naziv para: Waalwijk (Ned)   - Ajax (Ned)Tip para: Over 2,5 goalsTečaj: 1.500Ev. dobitak: 6.500Ev. gubitak: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:00

1,5/Pori Jazz - AIFK-1@2,00 :nije: Kladionica: SupersportPori Jazz je na prvom mjestu u Finskoj 3.ligi Zapad. Nakon 13. kola imaju 27 poena,  8-3-2 i gol razlika 33:13.

Oni su u vrlo dobroj formi u zadnjih 5 utakmica imaju četiri pobjede i samo jedan neriješen meč, gol razlika 12:3 (3 gola po utakmici).

S druge strane AIFK je na 7. mjestu sa samo 17poena, rezultat 5-2-6, i gol razlika 28:20. AIFK nije u dobroj formi u zadnjih 5 utakmica su osvojili samo jednu utakmicu i izgubili četiri utakmice, uz gol razliku 7:12 (gotovo četiri gola po utakmici). Najgora su momčad u gostima.Ovdje imamo momčad koja je u vrlo dobroj formi i da daje puno golova pogotovo kad igra kod kuće, a na drugoj strani imamo najgoreg gosta i momčad koja je u vrlo lošoj formi

10.07 pobjedio Pori Jazz u gostima 3:1, a danas igraju kod kuće.Očekujem uvjerljivu pobjedu domaćina i puno golova

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...