Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.07.2013.

Recommended Posts

Bejzbol - MLB
01:10h Kansas City Royals - Detroit Tigers(ML)
Tip: Detroit Tigers
Kvota: 1.65
William Hill 8/10


Večeras se na Ewing M. Kauffman Stadium,( Kansas City, Missouri ) igra meč između domaćih Royalsa(44-49) i gostujućih Tigersa(52-43)...
Drugi meč u seriji sinoć su u jednom izuzetno tvrdom meču pobedili Royalsi minimalno -

07/19/13 KC 1 - DET 0

Ja bi večeras dao prednost Tigersima u svemu i na moundu i naravno u hitingu bez obzira na jučerašnju njihovu nemoć!
Večeras na moundu za KC: J.Guthrie-RHP (8-7, 4.25) dok za DET: J.Verlander-RHP (10-6, 3.50) svakako velika prednost na strani Verlandera.
Guthrie iako je sjajno počeo sezonu što sam rekao da je prilično nerealno ali u zadnje vreme prilično loše baca na zadnja dva meča kući dobio 11 ranova. U karijeri sa Tigersima ima pozitivan skor 6-3 3.81 ali u ovom trenutku mi nedeluje da može zadržati udarače gostiju na malom broju ranova.
Sa druge strane Verlander svakako vrhunski pičer jedan od najboljih bacača današnjice iako ove sezone nije tako dominantan kao prošlih jedna od njegovih boljki su gostovanja gde baca daleko lošije ali hrabri to da je na zadnja dva gostovanja odbacao odlično protiv sjajnih udaračkih timova protiv Tampe 7 inn. 2 rana a protiv Tor. 8 inn. bez i jednog rana.
Dok u karijeri sa Royalsima ima fenomenalnu statistiku 15-2 2.56.
Nadam se i večeras da će biti na visini zadatka i uz dobar suportdoći do wina.
Hiterski naravno velika prednost na strani Detroita i uzimam pobedu Tigersa ML za jak ulog....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...