Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

14.08.2013.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav ekipici! :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan!   :50yes:

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohladio se ja od nogometa. Čuvam živce. Previše prljavštine u našem nogmetu. Daleko je ova Rijeka od one koja je igrala sa Juventusom, Realom itd. Još će Kek sa svojom škvadrom trebati puno palente (žganaca) pojesti da napravi neki rezultat. Novinari su ti koji stvaraju i pišu o 'bombastičnoj' Rijeci. No, koliko se sada ulaže u Rijeku i kako Armada sada podržava Rijeku, očekujem da će se u dogledno vrijeme trebati pokazati i neki konkretni rezultati. 

Sreća i suci su uz močne, a Rijeka još to za sada nije.

 

Dobro jutro.....

 

Tuto, u Rijeci danas govore samo o riječkom nogometu ili ne??? Gledao sam live na stremu - zaista je bombastična Rijeka.....ili je Osijek tako slab....

 

na Indexu piše,da Rijeka nikada nije imala boljeg trenera od Matjaža Keka.....ipak Slovenci nešto znaju raditi za Hrvate....

 

da ne zaboravim, da je Dalmatinac Marin Kovačić još uvijek najbolji trener svih vremena u Muri i meni se je najviše sviđao......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, konobari, kuhari, službenici, agenti i pokoji Lihtenštajnski nogometaš, očitali u 1. poluvremenu lekciju umišljenim Cro-Štim-starovima, 1:1. :smile_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše su me razočarali Bošnjaki....da bi barem neodlučeno igrali.....sada su gubili s 3:4......nemaju obranu??? ili imaju 10 napadača u repki??? :smile_mad: :smile_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše su me razočarali Bošnjaki....da bi barem neodlučeno igrali.....sada su gubili s 3:4......nemaju obranu??? ili imaju 10 napadača u repki??? :smile_mad: :smile_mad:

 

Previse izmjena je dovelo do poraza.... ali to je prijateljska i sluzi za takve stvari.... dok je igrao prvi tim bilo je 2-0, ameri nisu prisli golu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse izmjena je dovelo do poraza.... ali to je prijateljska i sluzi za takve stvari.... dok je igrao prvi tim bilo je 2-0, ameri nisu prisli golu....

Znam ja Dinno,da je prijateljska utakmica.....pa da bi barem neodlučeno igrali......imao sam fix na 4 lističa....ma dobro,nisam izgubio nego sam nešto pridobio - računao sam više nego što sam dobio....pa svejedno dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja Dinno,da je prijateljska utakmica.....pa da bi barem neodlučeno igrali......imao sam fix na 4 lističa....ma dobro,nisam izgubio nego sam nešto pridobio - računao sam više nego što sam dobio....pa svejedno dobro....

sistem me je malo spasio.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...