Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

30.08.2013.

Recommended Posts

u 15.00, pocinje mec Rusija -Indija playoff odbojkaU21, igram over160.5, u nadi da ce Indija uzeti set Rusima. Rusi jesu dosta boljki, ali ovo takmicenje do 21 godine je prepuno oscilacija pa moze biti iznenadjenja, dakle

 

 

RusijaU21 -IndijaU21  tip over 160.5@2.00 1/4   balkanbet

 

 

otresli ih Rusi danas 3:0, bit ce bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i bez analiza. Ja nisam ni jednu napisao do sad jer stvarno ne pratim nista onako detaljno, sve povrsno.

Poznavajuci tvoju brbljavost  :icon_biggrin:  ne sumnjam da ces bez problema natuci dosta bodova aktivnosti.

Bitno je samo svaki dan staviti dva-tri-cetiri prijedloga u one specijalizirane podforume jer ti postovi "vrijede" dosta vise od ovih u kafani. Ja tu obicno ubacim one parove koje sam taj dan odigrao na takmicenjima. To plus redovito postavljanje parova u takmicenjima bi trebalo biti dosta.

 

Aha, tako dakle. Ok

Pa de si bre ti Bane!? 

Evo me Mićo, tu sam, ima li kakvih dobitaka, kako ide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav starom forumašu u želji da se ovdje takmiči sljedeći mjesec pa nadalje.

 

Na forumu se vodila Rasprava oko računanja aktivnosti pa pročitaj kako bi se upoznao. Nije potrebno pisati analize, ali ako koju i napišeš možeš je objaviti (linkati) na Portal i to se dvostruko boduje. O tome možeš pročitati u temi Analize. Ukoliko se želiš sljedeći mjesec natjecati u H2H javi mi do sutra prijepodne. Imam jedno slobodno mjesto.

 

Ugodna večer!

 

Kakav je situacija sa ovim bodovanjem koliko vidim postoji nekakvo bodovanje? isplatili se igrati neko takmicenje nisam igrao gotovo dve godine ja mislim nijedno, godinu ipo zasigurno. Ako moram pisati nekakve analize, onda nista od toga, sve ostalo dolazi u obzir, od predloga diskusija, komentiranja i slicno... Zna li ko sta o ovome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chelsi vodi 1:0, ali mislim da ce ovo preokrenuti Bajern, ako ne onda u X.

Pozdrav starom forumašu u želji da se ovdje takmiči sljedeći mjesec pa nadalje.

 

Na forumu se vodila Rasprava oko računanja aktivnosti pa pročitaj kako bi se upoznao. Nije potrebno pisati analize, ali ako koju i napišeš možeš je objaviti (linkati) na Portal i to se dvostruko boduje. O tome možeš pročitati u temi Analize. Ukoliko se želiš sljedeći mjesec natjecati u H2H javi mi do sutra prijepodne. Imam jedno slobodno mjesto.

 

Ugodna večer!

 

Hvala Tuto, nesto sam ja to malo citao pre koji mesec , pogledacu ponovo. Hvala Tuto, necu u H2h

 

i evo dok pisem Bajern izjednacava!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam anoniman na forumu, idem pokusati skinuti to u opcijama :whaat:

 

bilo čekirano pri ulasku sad je dobro!

 

 

ramirez crveni karton! bice zeznuto Chelsiju sada

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za Banetovu precku....ali vodi Celzi opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo mi kako su ispustili kup, prvo prime gol u 120 minuti, a onda promasi Lukaku poslednji penal. Onako ja da sam izasao ne bih sutnuo, znaci nikad necu shvatiti igrace koji iz mesta sutiraju penale :icon_eek::whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, tako dakle. Ok

Evo me Mićo, tu sam, ima li kakvih dobitaka, kako ide?

 

Gura se nekako! 

 

A sad laku noć svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga zadnji dan a ujedno i najveća ponuda na kladionici, današnji dan mogao bi nekome donijeti i koji eurić a nekima i koji manje.. Ponuda je ogromna i ne treba sreljati opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...