Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

30.08.2013.

Recommended Posts

MLB,01:10

Boston-Chicago Sox

tip 1

kvota 1,55

6/10

Germania Sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB,04:15

LA Dodgers-San Diego

tip 1

kvota 1,45

8/10

Germania Sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB,04:15

LA Dodgers-San Diego

tip LA Dodger - 1,5

kvota 2.00

5/10

Germania Sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB
01:05 CET (29/08/2013)
New York Yankees - Baltimore Orioles(Money Line)
Pick: New York Yankees   
Odd: 1.77
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na Yankee Stadium,( Bronx, New York ) igra meč između domaćih Yankeesa(70-63) i gostujućih Oriolesa(71-61)...
Diviziski duel  i izuzetno bitna serija za oba tima bliži se kraj regularnog dela i više nema puno prostora za kikseve oba tima ulaze u seriju posle izgubljenih serija N.Y.Y. 1-2 od Tor. dok Baltimor 1-2 od Bostona.
Yenkiji su posle gotovo izgubljene situacije došli do gotovo realnih šansi da se uključe u borbu za pley of ali su napravili veliki korak nazad izgubljenom serijom od Tor. ali još šanse nisu izgubljene ali jednostavno moraju dobijati serije večeras kao i naredna dva dana im neće biti lako jel i Bal. se grčevito bori za pley of za oba tima je realnija opcija da dođu do pley ofa preko wild card ali nezaboravimo da je Bos. prev dve sezone ispustio prednost od čak 11 pobeda kolko je bežao Tampi i na kraju u zadnjem kolu ostao bez pley ofa ja sam u mnogim kombinacijama igrao da Bos. ne osvaja diviziju no videćemo kako će se to završiti...!!!
Večeras na moundu za NYY: CC Sabathia (11-11, 4.81) dok za BAL: Miguel Gonzalez (8-6, 3.77)
Jako loša sezona za CC Sabathiu iako je u zadnje vreme malo bolje počeo da baca pa sam rešio da mu poklonim poverenje inače on u karijeri ima izvanrednu statistiku sa Bal. 17-5 3.19 nadam se i večeras da može da pruži dobru partiju na brdašcu i koliko toliko opravda svoju astronomsku platu od čak  $23,000,000!!!
Sa druge strane solidni  Gonzalez u karijeri ima dobru statistiku sa Yenkijima 2-1 2.48 ali Bal. nema sjajnu statistiku kad Gonzalez baca na gostovanjima -

BAL are 3-8 in Gonzalezs last 11 road starts.

To je najviše zbog jako lošeg suporta batera što se nadam da će biti slučaj i večeras!
Hiterski oba tima sjajna ja bi ipak malu prednost dao Yenkijima koji su se dosta dobro kompletirali par povređenih igrača su došli sa DL-a(Rodrigez,Jeter, Granderson) i doveli su i dva sjajna pojačanja Soriana i Reynoldsa i time stavili do znanaj da neodustaju od pley ofa!!!
Kako bilo ja večeras uzimam pobedu Yankeesa ML...!!!

 

 

FT: 8-5 Posted Image    Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...