Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.09.2013.

Recommended Posts

American Football, NFL22:25 CET (15/09/2013)Oakland Raiders - Jacksonville Jaguars( Handicap)Pick: Oakland Raiders -5.5Odd: 2.00Bookie: MarathonbetStake: 7/10Večeras se na O.co Coliseum,( Oakland, California) igra meč između domaćih Raidersa(0-1) i gostujućih Jaguarsa(0-1)....Meč se igra u čuvenoj CRNOJ RUPI i svakako da će domaćin imati ogromnu prednost Raiders Nacije.Ja na ovom meču uzimam pobedu domaćih Raidersa u hendikepu jel smatram da mogu da pobede goste sa bar jednim TD razlike.Iako sam o Oaklandu mislio da je sve jako crno čak su me i veoma prijatno iznenadili protiv Coltsa.QB  T. Pryor me je veoma iznenadio bacio je  (19-29, 217) i pretrčao fantastičnih  (13-112) prosto je plesao po terenu i izluđivao odbranu Coltsa.Tu je i RB D. McFadden od koga se očekuje mnogo više.Čak je i odbrana u drugom delu zaustavila sjajni napad Coltsa i jako je malo falilo i da pobede.Ako nemogu da pobede Jaguarse koje smatram da su najlošija ekipa u ligi ondastvarno neznam koga će.O Jaguarsima zasad nemogu ništa dobro reći na otvaranju jako loša partija ništa nije funkcionisalo napad užasan B. Gabbert samo (16-35, 121) uz užasan postotak ali mislim da je to njegova slika dok i po zemlji  M. Jones-Drew (15-45) skroman iako je on dobar raninbek ali slabootvaranje rupa i čvrsta odbrana Chifsa su ga zaustavila. Napad je tek u drugom poluvremenu prešao na polovinu protivnika.Dok iodbrana prilično loša.Jednostravno po meni je sve na strani Oaklanda iočekujem njihovu pobedu u hendikepu...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00,NFL

Green Bay Packers-Washington Redskins

tip Packers - 3.5

kvota 1.50

8/10  Bet 365

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00,NFL

Atlanta Falcons-St.Louis Rams

tip Falcons - 2,5

kvota 1,52

7/10 Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00,NFL

Kansas City Chiefs-Dalas Cowboys

tip under 50,5

kvota 1.52

7/10 Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites
-American Football, NFL
19:00 CET (15/09/2013)
Atlanta Falcons - St. Louis Rams(Money Line)
Pick: Atlanta Falcons
Odd: 1.50
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 9/10


-American Football, NFL
19:00 CET (15/09/2013)
Atlanta Falcons - St. Louis Rams(Handicap)
Pick: Atlanta Falcons -5.5
Odd: 2.06
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Večeras se na Georgia Dome, (Atlanta, Georgia) igra meč između domaćih Falconsa(0-1) i gostujućih Ramsa(1-0)...
Po meni je večeras jednostavno sve na strani Falconsa u svim segmentima igre i ja ću uzeti pobedu Falconsa ML za jači ulog a u hendikepu za nešto manji.Po meni kvota na Atlantu je pravi poklon kladionica po meni je to za 1.25 no HVALA nadam se da negrešim...
Falconsi su izgubili prvi meč proptiv Saintsa iako su bili blizu pobede a za tim sa svakako ogromnim aspiracijama još jedan poraz bi bio ravan katastrofi.
Falconsi poseduju zaista moćan ofanzivan tim na čelu sa QB M. Ryan  tu su i WR R. White,J. Jones TE T. Gonzalez  tu je pojačanje RB S. Jackson pojačanje upravo iz Ramsa zaista moćan ofanzivni tim.
I odbrana je sasvim solidna i Falconsi bi mogli mnogo daleko!!!
Ramsi su mlad tim koji je u stvaranju tvrdi su sa mladim QB Bradfordom ali sa malim brojem kvalitetnih igrača i njihova najveća snaga je po meni fenomenalni Head Coach Fisher.
Ali po meni sve je nastrani Atlante i sve sem njihove čak ubedljive pobede bi po meni bilo iznenađenje...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

rijeme odigravanja: 19:00
Naziv para: Kansas City Chiefs  -  Dallas Cowboys
Tip para: 1
Tečaj: 1.600

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 18339

Vrijeme odigravanja: 02:05
Naziv para: Boston(1.in.)-NY Yankees
Tip para: X ( 1. INNING )
Tečaj: 1.850

Ev. dobitak: 6.850
Ev. gubitak: 1.850

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 22:25
Naziv para: Oakland Raiders  -  Jacksonville Jaguars
Tip para: 1
Tečaj: 1.540

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...