Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.09.2013.

Recommended Posts

Ma postoji...Leotar-Olimpic realno 2 :14clover::icon_biggrin:

 Vidis Galjes da postoji nesto realno :icon_neutral::tongue:

Papci mi sruse odlican tiket na kojem sam ih imao 2/2&3+ :pucam: ,ali nema smisla da se zalim,na svim ostalim su ispostovali... :71snoozer_09:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Vidis Galjes da postoji nesto realno :icon_neutral::tongue:

Papci mi sruse odlican tiket na kojem sam ih imao 2/2&3+ :pucam: ,ali nema smisla da se zalim,na svim ostalim su ispostovali... :71snoozer_09:

Zašto igraš protiv Leotara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto igraš protiv Leotara?

 

 

Hare zato jer je klub u totalnom k...

Nema para ni za sendvice igracima kad se krene na gostovanje...Nisam ni znao koliko je sve otislo u tri lepe dok se nisam vratio...Veruj mi da ove sezone definitivno ide u prvu ligu RS...Jedini spas moze biti da budu dva jos losija kluba,ali ja ih zasad ne vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare zato jer je klub u totalnom k...

Nema para ni za sendvice igracima kad se krene na gostovanje...Nisam ni znao koliko je sve otislo u tri lepe dok se nisam vratio...Veruj mi da ove sezone definitivno ide u prvu ligu RS...Jedini spas moze biti da budu dva jos losija kluba,ali ja ih zasad ne vidim...

Znam bolan, zajebavam te. :icon_biggrin: Kažeš da ne igraš protiv svojih, a oni su ipak tvoj klub. :65ppp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam bolan, zajebavam te. :icon_biggrin: Kažeš da ne igraš protiv svojih, a oni su ipak tvoj klub. :65ppp:

 

Moj klub? :icon_eek: :icon_mad:Nema sanse... :icon_mad:I da jesu odrekao bi ih se  :icon_surprised: To bi znacilo da se ne mogu protiv njih kladiti,a to zadovoljstvo ove godine ne bi propustio nema sanse... :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baci koji info povremeno ako ga bude osim ovog standardnog. Ipak, namučit će i oni ponekoga na Policama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...