Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

19.09.2013.

Recommended Posts

Bejzbol - MLB
01:05h Toronto Blue Jays - New York Yankees(Money Line)
Tip: New York Yankees
Kvota: 1.81
Pinnacle Sports  7/10


Večeras se na Rogers Centre, (Toronto, Ontario ) igra meč između domaćih Blue Jaysa(69-82) i gostujućih Yankeesa(80-72)...
Treći meč u seriji oba tima su dobila po jedan nadam se iako su sinoć Yenkiji bili na pragu poraza gubili do 8 inn. sa 3-0 i okrenuli na 4-3 i produžili nadu da mogu dopley ofa i nadam, se da će ih ta pobeda trgnuti jel njima trbaju pobede u seriji.
Inače sinoć sam na njima jako lepo profitirao igrao sam ih ML pre meča dok sam na 3-0 uzeo jače +2.5 @2.15 i ML po sjajnoj kvoti @6.75 i svakako zaslužuju da im poklonim poverenje i večeras a oni bi večeras realno to morali da dobiju...
Večeras na moundu za TOR: Todd Redmond (3-2, 4.10) dok za NYY: Hiroki Kuroda (11-11, 3.13) iako nije u formi u zadnje vreme svakako prednost na strani Kurode i očekujem da u veoma važnom meču konačno bude na nivou većeg dela sezone.
Dok hiterski svakako prednost na strani Yenkija i konačno očekujem malo efikasniji meč od njih.
Kako bilo uzimam Yankeese ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...