Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.09.2013.

Recommended Posts

American Football, NCAA03:00 CET (21/09/2013)Fresno State - Boise State(Handicap)Pick: Fresno State -3.5Offered at: 1.91  (Pinnacle Sports)Stake: 6/10Večeras se na Bulldog Stadium,( Fresno, California) igra meč između domaćih Bulldogsa(2-0) i gostujućih Broncosa(2-1)...Dvoboj u okviru Mountain West Conference iako je Boisi počeo sezonu ako se nevaram sa No.18 ranks posle tri kola je pao iz top 25 i prvi put posle punih sedam sezona nije veliki favorit protiv Fresna ustvari  ovoga puta su Bulldogsi favoriti u njihovom duelu još od 2005god. ali to svakako nije slučajno!!!Naime Bulldogsi su prvi put još od 2008god u TOP 25 po Coaches Top su na No.25 mestu i ukoliko bi noćas pobedili ušli bi i na AP Top gde bi od ponedeljka verovatno ušli i na BCS TOP 25!!!Iako u međusobnim duelima u zadnjih 7 sezona dominiraju Broncosi -10/13/12  FRES 10 - BSU 20  BSU -7  10/07/11  BSU 57 - FRES 7  BSU -21  11/19/10  FRES 0 - BSU 51  BSU -28.5  09/18/09  BSU 51 - FRES 34  BSU -7.5  11/28/08  FRES 10 - BSU 61  BSU -21.5  10/26/07  BSU 34 - FRES 21  BSU -2.5  11/01/06  FRES 21 - BSU 45  BSU -21.5  11/10/05  BSU 7 - FRES 27       FRES -9Zanimljivo u zadnjih 8 mečeva svaki put su timovi pokrivali ubedljivo postavljenu liniju nadam se da će tako bitii sad jel ja večeras uzimam pobedu Bulldogsa u hend. na meču!!!Bulldogsi su i prošle sezone pokazali da se mogu nositi sa Boisiem iako su izgubili nisu bili potučeni a svako ko prati NSAAFB zna koliko je teško igrati kod Broncosa jedini tim kojem je kopletan teren ofarban u plavo jako teško za igru bukvalno se ni igrači ne razlikuju prosto mi je čak neverovatno da se nešto tako i dopusti.Ekipa Bulldogsa je iskusnija za sezonu tu svakako mislim na njihovo najjače oružije sjajnog QB Derek Carra koji je otvorio sezonu fantastično na otvaranju protiv jednog veoma čvrtstog Rutgersa bacio je Školski rekord 73/52 457y 5 TD stariji je za jednu sezonu ove godine je klasa Senior i od njega se jako puno očekuje prosto nevidim kako ga Broncosi mogu zaustaviti na ispod 30 poena a kad prebace tu granicu Head Coach Tim DeRuyter ima fantastičnih 10-0.Boisia sam gledao prošle nedelje i prilično su me razočarali posebno u prvom polu. i to kući kad su ih slabašni Air Force nadvisili odbrana se tu pokazala jako ranjiva imaju par rukija čak i par bitnih izostanaka jednostavno mislim da su slabiji nego prošle godine.Napad Broncosa će sigurno dati dosta poena jel su to ekipe sa slabijim odbranama.U napadu su solidni  QB Joe Southwick i RB Jay Ajayi ali oni su uvek neuporedivo jači kući gde su sila a sve slabosti su pokazali na otvaranju sezone u Washingtonu kad su ih Huskiesi razbili sa 38-6...Kako bilo ja mislim da je večeras idealna prilika da se u njihovim duelima sruši dominacija Broncosa i uzimam Bulldogse u hendikepu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...