Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

23.09.2013.

Recommended Posts

TPV Tampere- AIFK   6:1  :uredu:  :icon_razz: 

 

A sad još Motala da pobedi :crossfingers:  i zadovoljni!  :48thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi stadion na Kantridi Rijeka će dobiti novi stadion, a početak gradnje bit će u svibnju sljedeće godine. Gradnja stadiona trajati će između 12 i 13 mjeseci te će Rijeka u tom razdoblju svoje utakmice igrati u Puli. http://youtu.be/bkTYvm61sboSimulacija novog stadiona na Kantridi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi stadion na Kantridi Rijeka će dobiti novi stadion, a početak gradnje bit će u svibnju sljedeće godine. Gradnja stadiona trajati će između 12 i 13 mjeseci te će Rijeka u tom razdoblju svoje utakmice igrati u Puli. http://youtu.be/bkTYvm61sboSimulacija novog stadiona na Kantridi

 

 

pa zar Rijeka nema vec odlican stadion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazire mi se sedmi uzastopno promasen tiket sa jednim parom, od koga je najmanji ovaj danasnji sa kvotom 6.2 i samo 4 para. ostali su sa vise parova i dosta vecim tecajem, ali epilog je isti. ovo nije vise slucajno, jer ko mi bude rekao da treba da igram singl ili dubl, zna da me isto ceka propast. neka. tako mora da bude! :icon_eek:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene posle jučerašnje pauze , još jedan odličan dan.   Pored pobeda Tampere i Motale, pogodio sam jedan listić gde mi je sve bilo prošlo i bio ostao Hokej  dvojka na Dinamo (M )  , gubio Dinamo 3:1 posle 2/3 , ali na kraju dobio 4:3 .

 

@ Bane ,  što bi se reklo - Dok jednom ne smrkne , drugom ne svane. 

 

Jin i jang mora da budu u ravnoteži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazire mi se sedmi uzastopno promasen tiket sa jednim parom, od koga je najmanji ovaj danasnji sa kvotom 6.2 i samo 4 para. ostali su sa vise parova i dosta vecim tecajem, ali epilog je isti. ovo nije vise slucajno, jer ko mi bude rekao da treba da igram singl ili dubl, zna da me isto ceka propast. neka. tako mora da bude! :icon_eek:

al zato kad ocepi....  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas :

 

Nieminen 1 @1.50

Lopez-Djera minus 18.5@1.80

Slovan-Dinamo Moskva 2@1.70

Ham-Kam -Sandef  1+pp@1.35

, :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...