Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

04.10.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB 19:00 CET (04/10/2013) St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates(broj poena ekipe) Pick:  Pittsburgh Pirates više od 2.5 Odd: 1.70 Bookie: Super Sport Stake: 6/10Večeras se na Busch Stadium,( St. Louis, Missouri) igra drugi meč u seriji između domaćih Cardinalsa(1-0) i gostujućih Piratesa(0-1)... Sinoć su Cardinalsi pobedili sa ubedljivih 9-1 iako je sve bilo rešeno u 3 inn. koji su dobili domaćini sa 7-0. Ja naovom meču neću tražiti pobedu nekog tima već ću uzeti Over poena Piratesa  jel mislim da je granica niska i dostižna. Prvo piratesi večeras nemogu računati na pobedu sa malimbrojem poena jel teško je očekivati da Cole iako talentovan večeras može da zaustavi Cardinalse na 1/2 poena jel ipak je on ruki i pitanje je kako će večeras izgledati na čuvenom Buschu! Drugo večeras na moundu za Cardinalse stoji Lance Lynn (15-10, 3.97) svakako jedan sasvim solidan pičer ali ni pičer koji nije nedohvatljiv iako daleko bolje baca kući nego na strani ipak iako u sezoni sa Piratima ima 2-1 ima jako lošu eru čak 5.60 i mislim da u njemu večeras moraju tražiti svoju šansu jel na njegova dva zadnja starta sa Piratima jejakološe prošao na zadnjem u Pit. dozvolio je čak 7 ranova dok u St.L. 4 rana nadam se i večeras sa bar 3 rana ili više!!! Napad Pirata je sasvim solidan pojačan sa odličnim power hiterom J Morneau jednostavno moraju uraditi nešto više u možda i odlučujućem meču u seriji jel u slučaju poraza teško mogu da se vrate no videćemo... Uzimam Over poena Piratesa...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB21:00 CET (04/10/2013)Boston Red Sox - Tampa Bay Rays(Money Line)Pick: Tampa Bay RaysOdd: 2.35Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Fenway Park, (Boston, Massachusetts) igra meč između domaćih Red Soxa i gostujućih Bay Raysa...Iako su večeras domaćini postavljeni kao veliki favoriti ja mislim danije tako dali grešim brzo ću osetiti!!!Boston je dominantno osvojio diviziju ali mislim da nije toliko dominantan jednostavno iskoristio je slabost Yenkija koji su veći deo sezone igrali bez pola tima kao i loše forme Tampe u zadnjih mesec danakao i Bal.Dok je Tampa došla do pley ofa kroz dva meča i to gostujuća prvo su dobili Tex. a potom i Cle. da kažem u pucnju su što je po meni izuzetno bitno i nisu imali pauzu dok je Bos. već 5 dana bez meča kolko je to i dobro mislim da im to može samo zasmetati.Na moundu duel dva sjajna levoruka pičera  za BOS: Jon Lester (15-8 3.75 ERA) dok za Matt Moore (17-4 3.29 ERA) svakako da je Lester iskusniji ali Moore je pokazao da nema problema sa neiskustvom u dva pley of starta izuzetan 1-0 uz izuzetnu statistiku 0.90era.Uz to na Fenweyu je u zadnjem meču pružio izuzetan start odbacao svih 9 inn. bez rana što zaisat malom broju pičera pođe za rukom.Hiterski iako je statistika na strani Red Soxa mislim da hiting Bos. nije toliko bolji čak je lineup Tampe mnogo bolje namešten protiv levorukog pičera.Uz to na zadnjih pet mečeva na Fenweyu Tampa ima čak 4 pobede i nepati od veličine Dinastije!!!Pored toga svega po meni ovaka kvota na Tampu u ovakom mečapu je poklon i ja je uzimam kako god da prođe meč neće mi biti žao i opet bi tako odigrao uzimma Bay Rayse ML....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:28nhl: :28nhl: :28nhl:Puck drops on AHL's 78th season :28nhl: :28nhl: :28nhl:

 

Just 108 days after the Grand Rapids Griffins were crowned champions of the American Hockey League, the puck is ready to drop again.The league’s 78th season begins with five games on Friday night, including the beginning of the Griffins’ title defense as they visit Rochester, a 2013 playoff rematch between Charlotte and Oklahoma City, and faceoffs in St. John’s, Cleveland and San Antonio.With 30 active franchises again in 2013-14, the American Hockey League remains the top development league for all 30 National Hockey League clubs.The AHL has two new entries this season as the Iowa Wild (top affiliate of the NHL’s Minnesota Wild) and Utica Comets (Vancouver Canucks) begin play. Des Moines had previously been home to AHL teams from 2005-09, while Utica was an AHL member from 1987-93. There is one other affiliation change this season, as the Chicago Wolves begin the franchise’s 20th season (13th in the AHL) as the new top affiliate of the St. Louis Blues.The AHL’s alignment underwent a small change also, with Abbotsford moving to the renamed West Division, Iowa being placed in the Midwest Division and Utica being slotted in the North Division.AHL teams play a 76-game schedule, 38 home and 38 away. The regular season is scheduled to end on Sunday, Apr. 20. :57bye: :57bye: :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiket Amerike za večeras:

 

01:05, Rochester-Grand Rapids Gr., tip: X2, @1.55

02:30, SanAnton-Chicago Wolves, tip: San Antonio konačan ishod, tip: 1.75

01:00, Carolina-Detroit RW, tip: Detroit konačan ishod, @1.75

02:00, Winnipeg Jets-L.A.Kings, tip: 1X, @1.50

----------------------------------------------------------------------------------------------

supersport: @7.12

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bwin
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: windsor spitfires @ london knights (OHL)
Tip para: knights
Tečaj: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 16039

Vrijeme odigravanja: 03:30
Naziv para: Oakland(1.in.)-Detroit
Tip para: x ( 1. inning )
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHL

 

OKC - Charlotte Checkers

 

1 period over 1.5 @1.88 unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...