Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.10.2013.

Recommended Posts

pametno klađenje je jednostavno dobro manevriranje faktorom sreće i faktorom 'znanja'

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjećaš se CSO? jeste dobivali rambo kekse?

 

Mislis na SDO? Dobijali smo čajne kolutice koje smo zvali "očajni" :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na SDO? Dobijali smo čajne kolutice koje smo zvali "očajni" :icon_lol:

Rambo keks ti je mješavina najsušeg krekera od krupnog brašna i kocke za potpalu. Doslovce. Mogao si ga zapalit i grijat se tri dana od jednog keksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rambo keks ti je mješavina najsušeg krekera od krupnog brašna i kocke za potpalu. Doslovce. Mogao si ga zapalit i grijat se tri dana od jednog keksa.

 

 

to verovatno mozes upotrebiti umesto kamena ako ostanes bez municije :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to verovatno mozes upotrebiti umesto kamena ako ostanes bez municije :77tooth:

Ili pojedeš dva da se usmrtiš :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugovi moji jel imao ko pritisak 420 sa 260??? e taj ja imam koliko me je Hantukova iznervirala, a predaj cero moja kad nemas veze sa mozgom, igrao sam plus, a ona sada mora da uzme set Pavlicenkovoj sto je na ivici naucne fantastike jer ona ne moze ni poena da uzme, a kamoli gema. O setu je bajka o tri praseta

Ili pojedeš dva da se usmrtiš :icon_biggrin:

 

:icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan.....

 

Sada me zaista zanima tko je gdje bio u vojsci...Cantona u Puli i u Požegi....ja u Prištini....bio sam na jednoj utakmici kada je Priština igrala u 1.jugoslavenskoj ligi (Priština - Hajduk 1:0)......a gdje ste vi bili?

 

Bihac i Ilirska Bistrica. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče!

 

Dobar dan.....

 

Sada me zaista zanima tko je gdje bio u vojsci...Cantona u Puli i u Požegi....ja u Prištini....bio sam na jednoj utakmici kada je Priština igrala u 1.jugoslavenskoj ligi (Priština - Hajduk 1:0)......a gdje ste vi bili?

 

Skopje i Prokuplje . Po pola , na ravne časti! ( septembar 1991. / septembar 1992.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugovi moji jel imao ko pritisak 420 sa 260??? e taj ja imam koliko me je Hantukova iznervirala, a predaj cero moja kad nemas veze sa mozgom, igrao sam plus, a ona sada mora da uzme set Pavlicenkovoj sto je na ivici naucne fantastike jer ona ne moze ni poena da uzme, a kamoli gema. O setu je bajka o tri praseta

 

:icon_biggrin:

 

A da nabaviš drugi aparat za merenje pritiska ? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SDO - Suvi Dnevni Obrok.  Dobijali ga svakog zadnjeg dana u mesecu . Dan koji sam najviše mrzeo ,jer tad se radila generalka u kuhiji,pa kuhinja nije radila. Em, ceo dan jedeš neko sranje, em ceo dan ribas kuhinju. 

 

 

A da li ste imali Drnč i Ciglu.  Sigurno ste imali, samo kako je ko sta zvao.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...