Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.10.2013.

Recommended Posts

American Football, NFL

22:25 CET (20/10/2013)Kansas City Chiefs - Houston Texans(Team Points)Pick: Kansas City Chiefs  Under 23.5Odd: 1.89Bookie: Pinnacle SportsStake: 6/10

 

 

 

Večeras se na  Arrowhead Stadium, (Kansas City, Missouri) igra meč između domaćih Chifsa(6-0) i gostujućih Texansa(2-4)...Teško je neko mogao pretpostaviti da će timovi imati pred ovaj meč ovakav skor i da će Chifsi biti ovoliki favoriti ali ja neću igrati na pobednika ovog meča već ću uzeti under poena Chifsa na meču po meni je granica previsoka...Iako su Chifsi na čak 5 od 6 mečeva prešli tu granicu ali na gotovo svim mečevima su pred sam kraj davali TD i to većinom ne zbog napada već najvećim delom zbog odbrane koja i nosi dosada tim kao i specijalnim timom ali i velikim greškama protivnika.Gledao sam ih čestoi ono što samdo sada video je da je napad prilično skroman i mogu da se usudim da kažem među 6/7 najlošijih u ligi imaju veliku pomoć odbrane koja im često daje sajajne početne pozicije.Jako puno problema u osvajanju terena ima vođa napada QB A. Smith koji je ipakpo meni prosečankvoterbek malo greši ali i ima jako nizak postotak kompletiranih pasova nema puno kvalitetnih havatačkih opcija što je najveći problem u timu tako je RB Charls drugi hvatač tima sa samo 10y manje od prvog hvatača D. Averya dok se od D. Bowea ipak više očekivalo kao i od prvog RB J. Charlesa.Pa onda i nečudi što su po osvojenim jardama tek 24tim.Sa druge strane Texansi svakako jedno odnajvećih razočaranja velikih problema imaju u napadu i večeras su bez prvog QB M. Schaub kolki je to hendikep ipitanje je kako igra ove sezone.Ali je sigurno da će se gosti većim delom osloniti na trčanje gde su domaćini ranjiviji kao i kratke pasove.Zanimljivo iako su Texansi dozvoljavali veliki broj poena ipak su oni po dozvoljenim jaradama prva odbarana u ligi i nesumnjivo da se radi o veoma kvalitetnoj odbrani ali najveći krivac za veliki broj poena jenapad koji je prodao ogroman broj lopti upravo najvećeg krivca Schauba večeras nema.Očekujem ipak tvrd meč sa malim brojem poena i uzimam undr poena Chifsa 23.5...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Vrijeme odigravanja: 22:25
Naziv para: Kansas Chiefs - Houston Texans
Tip para: Kansas Chiefs -3.5
Tečaj: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...