Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

21.10.2013.

Recommended Posts

Pozdrav društvu!  :57bye::kahva:  Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam odigrao za brzu zaradu:

 

Posted Imageajduk.png

 

kod mene je kvota na ovo bila 1.35

Bane je vjerovatno negdje pod stolom na svadbi i sanja da Jetsi osvajaju Stanleya :icon_biggrin:

 

pa pusti jetse ne gotivim ja njih nego sam mislio da mi donesu keš , nisam bio pod stolom vec na njemu :icon_biggrin:

 

Baneta nema...pokupio komada...leleee :hysterical:

:50yes::48thumbsup:  primetio sam da u poslednje vreme dobro prognoziras :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je kvota na ovo bila 1.35

 

 

 

To je bilo da na utakmici bude vise od 1.5, a on je igrao da Hajduk daje vise od 1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan......

 

jedva ćekam na žrijeb dodatnih kvalifikacija za SP u nogometu i imam filing,da bude par Francuska - Portugal.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo da na utakmici bude vise od 1.5, a on je igrao da Hajduk daje vise od 1.5.

 

 

mamuran jos pa nisam dobro video :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamuran jos pa nisam dobro video :icon_eek:

Mamurnost nije izlika za mutavost :icon_biggrin:

 

dobar dan......

 

jedva ćekam na žrijeb dodatnih kvalifikacija za SP u nogometu i imam filing,da bude par Francuska - Portugal.....

Mi dobili Island i jedini igramo drugu doma. Štimac bi ovo izgubio, ovako imamo šanse s Nikom

 

To je bilo da na utakmici bude vise od 1.5, a on je igrao da Hajduk daje vise od 1.5.

Ne trudi se, on je išao u školu po posebnom programu. Ne kuži ni sad nakon objašnjenja :icon_biggrin:

 

kod mene je kvota na ovo bila 1.35

 

pa pusti jetse ne gotivim ja njih nego sam mislio da mi donesu keš , nisam bio pod stolom vec na njemu :icon_biggrin:

 

:50yes::48thumbsup:  primetio sam da u poslednje vreme dobro prognoziras :icon_surprised:

Ja prognoziram da si se probudio u jarku s bolovima u guzici. Onda si otišao na burek i jogurt, malo odspavao i ulogirao se na forum :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja prognoziram da si se probudio u jarku s bolovima u guzici. Onda si otišao na burek i jogurt, malo odspavao i ulogirao se na forum :icon_surprised:

 

 

bolje da sam tako zavrsio nego sto se sada cesem po glavi po ko zna koji put, a znamo zbog cega. :smile_bag:

 

nego vidim dobro ti ide onaj NHl hokejica , aj nesto predlozi za nocas da te malo iskontriram pa da zgrnem koji dinar :smile_dance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da sam tako zavrsio nego sto se sada cesem po glavi po ko zna koji put, a znamo zbog cega. :smile_bag:

 

nego vidim dobro ti ide onaj NHl hokejica , aj nesto predlozi za nocas da te malo iskontriram pa da zgrnem koji dinar :smile_dance:

Sharksi prva ili kraj, konačni ili čisti. Pingvini ruše niz Avsa u hendiju..Kingse i Flamese ne diram za sada :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...