Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

21.10.2013.

Recommended Posts

Sharksi prva ili kraj, konačni ili čisti. Pingvini ruše niz Avsa u hendiju..Kingse i Flamese ne diram za sada :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:  :smile_dollars:

Apsolutno se slažem, a i Kingsi dobivaju...ovi bogci ne mogu meda...mislim da je Calgary šrot ekipa, znači sve jasno:

pingvini, kingsi i ML San Josea...vamoooooooossssssss :smile_dollars:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem, a i Kingsi dobivaju...ovi bogci ne mogu meda...mislim da je Calgary šrot ekipa, znači sve jasno:

pingvini, kingsi i ML San Josea...vamoooooooossssssss :smile_dollars:

Ja volim Flamese, al se moram složit s tobom..Mikka ošo u penziju, Langkow u pizdi materinoj, Jarome Arthur-Leigh Adekunle Tig Junior Elvis Iginla  :icon_eek:  :icon_biggrin: (da ne zaboravim koje ime cijenjenog gospodina) ogroman udarac kad je uteko, da ne spominjem Conroya..etc..etc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storija ide nekako ovako: nevjerojatno je kako lagano pasti brdo para na kladionici, kada odigraš "svoj" klub, odnosno klub kojeg preferiraš ili "simpatiziraš", u nogometu bi mogli reći navijaš...

Hokej na ledu zavolio sam još kao klinac, u dvobojima Devilsa i Red Wingsa u 90-tima; NHL je apsolutno bio tražen na mnogim satelitima, jer jebi ga bila su druga vremena; dolaskom modernih tehnologija i posebice kladionica, za nas "sportaše"-čitaj "kladioničare" i europski hokej postao je oaza pickova i mogućnosti. Svatko ima svoje ekipe koje preferira, pa tako i ja. Bezbroj puta su mi tiket zauzimali Eisbaren, Valerenga, Lugano, Kazan, Karpat, Sparta Prag, Jokerit, Mannheim, Bern, Košice, Pardubice, Dinamo Moskva, Farjestad, HV 71...a u posljednje vrijeme, slijedom događaja i Medveščak KHL. Kako ovo KHL lijepo zvuči, ali kolika je stvarna vrijednost toga tima???

Kada danas u Podolsku izgube hokejašku tekmu s 1:0, nije pomogao niti bolji omjer udaraca na gol 32-22, premoć na ledu...ali...IZGUBIH PARE :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storija ide nekako ovako: nevjerojatno je kako lagano pasti brdo para na kladionici, kada odigraš "svoj" klub, odnosno klub kojeg preferiraš ili "simpatiziraš", u nogometu bi mogli reći navijaš...

Hokej na ledu zavolio sam još kao klinac, u dvobojima Devilsa i Red Wingsa u 90-tima; NHL je apsolutno bio tražen na mnogim satelitima, jer jebi ga bila su druga vremena; dolaskom modernih tehnologija i posebice kladionica, za nas "sportaše"-čitaj "kladioničare" i europski hokej postao je oaza pickova i mogućnosti. Svatko ima svoje ekipe koje preferira, pa tako i ja. Bezbroj puta su mi tiket zauzimali Eisbaren, Valerenga, Lugano, Kazan, Karpat, Sparta Prag, Jokerit, Mannheim, Bern, Košice, Pardubice, Dinamo Moskva, Farjestad, HV 71...a u posljednje vrijeme, slijedom događaja i Medveščak KHL. Kako ovo KHL lijepo zvuči, ali kolika je stvarna vrijednost toga tima???

Kada danas u Podolsku izgube hokejašku tekmu s 1:0, nije pomogao niti bolji omjer udaraca na gol 32-22, premoć na ledu...ali...IZGUBIH PARE :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Jbg, ispada da oni mogu dobit samo ako ih netko podcijeni..

Što se hokeja i basketa tiče ista stvar i ovdje. Dosta mojih frendova se od vrtića bavilo hokejom skroz do srednje, a svi smo trenirali basket, fucu, borilačke pa se sve to pratilo još prije nego što smo počeli primjećivat trebe oko sebe..Ma da mi se basket malo zgadio zadnjih godina radi ovih pop starova, al ljubav prema hokeju se nije poljuljala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storija ide nekako ovako: nevjerojatno je kako lagano pasti brdo para na kladionici, kada odigraš "svoj" klub, odnosno klub kojeg preferiraš ili "simpatiziraš", u nogometu bi mogli reći navijaš...

Hokej na ledu zavolio sam još kao klinac, u dvobojima Devilsa i Red Wingsa u 90-tima; NHL je apsolutno bio tražen na mnogim satelitima, jer jebi ga bila su druga vremena; dolaskom modernih tehnologija i posebice kladionica, za nas "sportaše"-čitaj "kladioničare" i europski hokej postao je oaza pickova i mogućnosti. Svatko ima svoje ekipe koje preferira, pa tako i ja. Bezbroj puta su mi tiket zauzimali Eisbaren, Valerenga, Lugano, Kazan, Karpat, Sparta Prag, Jokerit, Mannheim, Bern, Košice, Pardubice, Dinamo Moskva, Farjestad, HV 71...a u posljednje vrijeme, slijedom događaja i Medveščak KHL. Kako ovo KHL lijepo zvuči, ali kolika je stvarna vrijednost toga tima???

Kada danas u Podolsku izgube hokejašku tekmu s 1:0, nije pomogao niti bolji omjer udaraca na gol 32-22, premoć na ledu...ali...IZGUBIH PARE :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

 

medvescak je i mene kostao dosta puta, ali  je to ekipa sa 18 sevjerno americkih igraca plus evropski stranci, znaci igra samo jedan hrvat u ekipi... sve u svemu pokazali su da su dostojni itekako KHL lige

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

medvescak je i mene kostao dosta puta, ali  je to ekipa sa 18 sevjerno americkih igraca plus evropski stranci, znaci igra samo jedan hrvat u ekipi... sve u svemu pokazali su da su dostojni itekako KHL lige

Bane sve jasno kao dan, upravo zato ih i igram što sliče na AHL momčad, a tu ligu pratim naveliko...

I šta se dogodi...kada sam najsigurniji oni kleknu...a imali na koljenima SKA, Omsk, pa skoro i aktualne prvake...jaaaaooooooooooj

Ne igrati navijački...znam i ja :smile_bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

medvescak je i mene kostao dosta puta, ali  je to ekipa sa 18 sevjerno americkih igraca plus evropski stranci, znaci igra samo jedan hrvat u ekipi... sve u svemu pokazali su da su dostojni itekako KHL lige

medveščak ne može imati u ekipi Hrvate in tu i tamo Slovenac....tada bi gubili po 15 golova razlike.....Gledao sam po TV 3 utakmice i naravno pratim njihove rezultate....Osim prve utakmice s CSKA - šta ja znam, nisu bogve što.....ali dobro liga je najmanje 5 puta jača od ove austrijske.....ja se jedino bojim,da će se raspasti na 100 dijelova.....

a što se tiče ždrijeba za SP - Cantona.....mislim i mislimo vjerovatno svi....zanimljiv par je Island : Hrvatska i Cantona, ne zaboravi što ti napišem.....Navijat ću za Hrvatsku ali idu Islanđani.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

medveščak ne može imati u ekipi Hrvate in tu i tamo Slovenac....tada bi gubili po 15 golova razlike.....Gledao sam po TV 3 utakmice i naravno pratim njihove rezultate....Osim prve utakmice s CSKA - šta ja znam, nisu bogve što.....ali dobro liga je najmanje 5 puta jača od ove austrijske.....ja se jedino bojim,da će se raspasti na 100 dijelova.....

a što se tiče ždrijeba za SP - Cantona.....mislim i mislimo vjerovatno svi....zanimljiv par je Island : Hrvatska i Cantona, ne zaboravi što ti napišem.....Navijat ću za Hrvatsku ali idu Islanđani.....

Teško. Obzirom da smo po kvalitetu u top pet repki svijeta pa da ispadnemo od Islanda..Štimac je bio ključ naše loše igre, nakon njega i mačka može napravit bolji rezultat kamoli ne Niko Kovač. Vjeruj mi da ovo što si vidio u kvalifikacijama je prošlo vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

medvescak je i mene kostao dosta puta, ali  je to ekipa sa 18 sevjerno americkih igraca plus evropski stranci, znaci igra samo jedan hrvat u ekipi... sve u svemu pokazali su da su dostojni itekako KHL lige

70% tih amera su potomci naših emigranata :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...