Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

23.10.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL02:00 CET (24/10/2013)Buffalo Sabres - Boston Bruins(Total Goals Buffalo Sabres)Pick: Buffalo Sabres Under 2.5Odd: 1.75Bookie: MarathonbetStake: 7/10Večeras se na First Niagara Center,( Buffalo, New York) igra meč između domaćih Sabresa(1-8-1) i gostujućih Bruinsa(5-2-0)...Naravno na ovom meču su gosti veliki favoriti ali bi ja izbegao konačni ishod jel za Hokej mi malo plaća pobeda Bruinsa(ML) ja sam se odlučio za under golova Sabresa kvota na to mije i iznenađujuće velika realno ovo neće biti ni 1.60 verovatno kad Pinnacle izbaci ponudu...!!!Sabresi su katastrofalno počeli sezonu realno po meni rekao sam još na startu sezone da imaju možda i najgoru ekipu u zadnjih petnajstak godina.Upravo najveći problem je i efikasnost tima gde na deset mečeva su samo jednom postigli 3 gola dok na čak 7 mečeva 1 ili manje onda svakako čudi i ovaka margina a igraju protiv tima koji već sezonama ima sjajnu odbranu.Manjak kvalitetnih napadača usamljen je ostao Thomas Vanek i ovako skroman roster još imaju i par povređenih napadača i iako u Hokeju naravno može uvek pasti puno golova teško je očekivati da Sabresi budu efikasni.Dok sa druge strane Boston prima izuzetno malo golova samo jednom su na 7 mečeva dobili 3 gola brani izvanredno  Tuukka Rask jedno što večeras moguće da šansu dobije rezerva Chad Johnson koji je došao iz Phoenixa još nema velikog iskustva ali na 10 mečeva do sad ima prosek ispod dva gola njega se malo plašim i zbog samo toga ako on bude na golu neidem sa još većim ulogom ali ako dobije priliku mislim da je večeras pravi meč za tako nešto jel su Sabresi ekstremno neefikasni.Kako bilo uzimam Sabrese Under 2.5....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, Toronto Marlies-Rockford IceHogs, tip: over 5,5 gola, @1.80, Unibet, 5/10

 

AHL, Ricoh Coliseum - Toronto, ON

 

Za večerašnji pick odabrao sam susret Zapadne konferencije između Marliesa (affiliate Toronto Maple Leafsa) i Icehogsa (affiliate Chicago Blackhawksa). Obje ekipe odlično su startale u novu sezonu i zauzimaju prvo mjesto u svojim divizijama (Toronto u North, a Rockford u Midwest diviziji). Kada dodam podatak da je riječ o srazu kanadske i američke ekipe, vjerujem u utakmicu gdje se niti jedna ekipa neće štedjeti, jer ovaj rivalitet prisutan je i u NHL-u. Zato je moj pick over 5,5 golova.

 

Toronto je prošle sezone ispao u drugom krugu doigravanja od kasnijeg prvaka (Grand Rapids Griffins), a u sezoni 2011/2012 su poraženi u završnom dvoboju za Caldera Cup od Norfolka s 4-0 u seriji. Toronto je do sada odigrao 5 utakmica, ostvario 4-1 omjer pobjeda i poraza, uz 18 postignutih golova. Uz gostujući poraz (Rochester), sve pobjede ostvarene su u Ricoh Coliseumu. Najviše bodova skupio je defanzivac T.J. Brennan (pojačanje iz Rochestera, 8 golova+4 asistencije), Trevor Smith (3+5) koji je večeras upitan zbog ozljede, Spencer Abbott (0+6), John Michael-Liles (1+3) i Wade MacLeod (pojačanje iz Springfield Falconsa, 2+0). Odmah na startu  sezone roster su popunila 10-torica rookieja, pa budući da ovdje više „ne stanuju“ Keith Aucoin i Ryan Hamilton, sigurno očekujem i velike oscilacije.

 

Rockford  je lane s 246 postignutih golova uz Syracuse (247) bio među najefikasnijim ekipama lige, ali i s 225 primljenih golova, bio među najpropusnijim obranama lige. Naravno doigravanje nije „uhvaćeno“. Slaba koncentracija u obrani i želja da napad postigne uvijek gol više od protivnika, rezultira time da 75-80% njihovih utakmica ide u over. U novoj sezoni se ništa nije promijenilo, affiliate Chicaga i dalje gaje isti stil igre. Do sada su odigrali 7 utakmica, ostvarili 4-3 uz 28:24 gol-razliku. Iako su na poziciji braniča dovedeni Theo Peckham (Oklahoma) i Jared Nightingale (Syracuse), propusnost obrane ostala je glavni problem. Najučinkovitiji u redovima IceHogsa su  Adam Clendening (2+7), rookie Mark McNeill (4+3), Jeremy Morin (3+4) i Jimmy Hayes (2+2). Ovdje ću još nadodati i tradiciju međusobnih susreta u Ricoh Coliseumu:

05/01/13 Toronto-Rockford 5:2

18/02/12 Toronto-Rockford 4:3ot

09/03/11 Toronto-Rockford 3:2ot

11/10/09 Toronto-Rockford 3:5

31/01/09 Toronto-Rockford 3:6

19/11/07 Toronto-Rockford 3:5.

Shodno svemu rečenom, moj pick večeras je over 5.5 golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB,(World Series) Game 102:05 CET (24/10/2013)Boston Red Sox - St.Louis Cardinals(Team  Points)Pick: Boston Red Sox Over 3.5Odd: 1.926Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras na čuvenom Fenway Parku, (Boston, Massachusetts) počinje World Series između domaćih Red Soxa i gostujućih Cardinalsa...!!!Svakako izuzetno teška serija u kojoj su Red Soxi postavljeni za favorita ali i Cardinalsi su izuzetno iskusan tim koji je već godinama u vrhu kao i to da u duelima između timova između A.L. i N.L. blagu prednost imaju timovi iz N.L....Večeras ja nebi uzeo pobednika meča već iako je zbog pičing mečapa margina postavljena izuzetno nisko ja mislim da ovaj meč neće biti toliko tvrd koliko se očekuje.Ja neću uzeti ukupan total već ću uzeti Over poena Red Soxa granica je postavljena na 3.5 naravno zbog startera gostiju ali ja na Fanwayu take margine moram da uzmem na domaćina.Večeras na moundu za STL Adam Wainwright, RHP Postseason stats 2-1, 1.57 ERA nalazi se u odličnoj formi ali on svakako daleko bolje baca na Bushu nego na gostovanjima i večeras mu neće biti lako na Fanweyu svakako jednom od najnegostoljubivijih stadiona za pičere.Iako se svakako radi o veoma iskusnom i svakako kvalitetnom pičeru ja ga iskreno nikad nisam previše respektovao iako je ovu sezonu odbacao dobro on je veoma često u karijeri bio žestoko napucan jel ako mu krene onda je jak ali i kad upadne u probleme često se raspadne.Red Soxi imaju sjajno izbalansiran lineup prepun veoma dobrih power hitera kao i veoma strpljivih hitera koji ne napadaju svaki pich i ako Wainwright nebude imao sjajnu kontrolu lopte mogao bi imati velikih problema.Uz to i bulpen Cardinalsa nije njihov bolji deo tima kao i to da neverujem da Lester može da odbaca savršen meč jel su Cardinalsi hiterski moćni kao i da najbolji hiteri su namešteni protiv levorukog pičera.Lineup Red Soxa večeras -1. Jacoby Ellsbury (L) CF2. Shane Victorino (S) RF3. Dustin Pedroia ® 2B4. David Ortiz (L) DH5. Mike Napoli ® 1B6. Jonny Gomes ® LF7. Xander Bogaerts ® 3B8. Stephen Drew (L) SS9. David Ross ® CLineup možda i pomalo iznenađujuć bez W. Middlebrooks i J. Saltalamacchie ali obojica nisu sjajni u pley ofu kao i to da je Ross polako postaje lični hvatač Lesterovih pičeva i to je najveći razlog ali svakako velika šansa za mladog 3B X. BogaertsA koji je sjajan u pley ofu...Pomalo zbog startera gostiju kao i loše forme udarača Red Sopx u finalu A.L. ne uzimam ovaj bet za jači ulog.Uzimam Over 3.5 na Red Soxe....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

WHL 

 

Vrijeme odigravanja: 03:00

Naziv para: Medicine Hat Tigers - Portland Winterhawks

Tip para: Portland Winterhawks

Tečaj: 2.200

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, Toronto Marlies-Rockford IceHogs, tip: over 5,5 gola, @1.80, Unibet, 5/10

 

AHL, Ricoh Coliseum - Toronto, ON

 

Za večerašnji pick odabrao sam susret Zapadne konferencije između Marliesa (affiliate Toronto Maple Leafsa) i Icehogsa (affiliate Chicago Blackhawksa). Obje ekipe odlično su startale u novu sezonu i zauzimaju prvo mjesto u svojim divizijama (Toronto u North, a Rockford u Midwest diviziji). Kada dodam podatak da je riječ o srazu kanadske i američke ekipe, vjerujem u utakmicu gdje se niti jedna ekipa neće štedjeti, jer ovaj rivalitet prisutan je i u NHL-u. Zato je moj pick over 5,5 golova.

 

Toronto je prošle sezone ispao u drugom krugu doigravanja od kasnijeg prvaka (Grand Rapids Griffins), a u sezoni 2011/2012 su poraženi u završnom dvoboju za Caldera Cup od Norfolka s 4-0 u seriji. Toronto je do sada odigrao 5 utakmica, ostvario 4-1 omjer pobjeda i poraza, uz 18 postignutih golova. Uz gostujući poraz (Rochester), sve pobjede ostvarene su u Ricoh Coliseumu. Najviše bodova skupio je defanzivac T.J. Brennan (pojačanje iz Rochestera, 8 golova+4 asistencije), Trevor Smith (3+5) koji je večeras upitan zbog ozljede, Spencer Abbott (0+6), John Michael-Liles (1+3) i Wade MacLeod (pojačanje iz Springfield Falconsa, 2+0). Odmah na startu  sezone roster su popunila 10-torica rookieja, pa budući da ovdje više „ne stanuju“ Keith Aucoin i Ryan Hamilton, sigurno očekujem i velike oscilacije.

 

Rockford  je lane s 246 postignutih golova uz Syracuse (247) bio među najefikasnijim ekipama lige, ali i s 225 primljenih golova, bio među najpropusnijim obranama lige. Naravno doigravanje nije „uhvaćeno“. Slaba koncentracija u obrani i želja da napad postigne uvijek gol više od protivnika, rezultira time da 75-80% njihovih utakmica ide u over. U novoj sezoni se ništa nije promijenilo, affiliate Chicaga i dalje gaje isti stil igre. Do sada su odigrali 7 utakmica, ostvarili 4-3 uz 28:24 gol-razliku. Iako su na poziciji braniča dovedeni Theo Peckham (Oklahoma) i Jared Nightingale (Syracuse), propusnost obrane ostala je glavni problem. Najučinkovitiji u redovima IceHogsa su  Adam Clendening (2+7), rookie Mark McNeill (4+3), Jeremy Morin (3+4) i Jimmy Hayes (2+2). Ovdje ću još nadodati i tradiciju međusobnih susreta u Ricoh Coliseumu:

05/01/13 Toronto-Rockford 5:2

18/02/12 Toronto-Rockford 4:3ot

09/03/11 Toronto-Rockford 3:2ot

11/10/09 Toronto-Rockford 3:5

31/01/09 Toronto-Rockford 3:6

19/11/07 Toronto-Rockford 3:5.

Shodno svemu rečenom, moj pick večeras je over 5.5 golova.

Toronto je bio nadmoćna momčad lani, mene je iznenadilo ispadanje od Griffinsa koji su se probudili tek kasnije..al jbg  :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naziv kladionice: Unibet

 

WHL 

 

Vrijeme odigravanja: 03:00

Naziv para: Medicine Hat Tigers - Portland Winterhawks

Tip para: Portland Winterhawks

Tečaj: 2.200

3:5FT :uredu:  :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...