Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

25.10.2013.

Recommended Posts

Što se tiče pobjede 0:3, zaboravi. Canucksi u OT/SO najvjerovatnije. Canucksi su odigrali 12 tekmi, Bluesi 7. Canucksi su jučer igrali protiv Devilsa i letjeli kod Bluesa nakon 7 uzastopnih gostovanja, a Bluesi su imali tjedan odmora. Plus pitanje je tko starta na golu večeras.

 

 

pa ti igraj onda jedinicu i uzmi pare :smile_dollars:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ti igraj onda jedinicu i uzmi pare :smile_dollars:

neću igrat na taj susret :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad si me natjerao da pišem o hokeju. ako bude nagradni fond natjecanja 1000€, pisat ćemo analize na forumu, ok? :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras ocekujem i dvicu na Anahajm

ne znam ni s kim igraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad si me natjerao da pišem o hokeju. ako bude nagradni fond natjecanja 1000€, pisat ćemo analize na forumu, ok? :icon_cool:

 

ne znam, mrze me skrabat analize, bitno je dobro pogadjati na duzi vremenski period...

ne znam ni s kim igraju

 

sa senatorsima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pizdu m kako me bulja boli danas.. :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:

Ma daaaaj, ko ti ga je to metn'o?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daaaaj, ko ti ga je to metn'o?

 to je bilo ovako

 

Isao Erick pustinjom i naisao na veliku tablu na kojoj je pisalo: "OPREZ, PEDER U PUSTINJI!" On izvadi pistolje, pazljivo se okrene oko sebe, ali nigde nikog. Podje on dalje i ugleda jos vecu tablu na kojoj pise: "OPREZ, PEDER U PUSTINJI!". Opet izvadi pistolje, okrene se, ali nigde nikoga. Krene dalje i vidi malecku tablu na kojoj nesto pise. Posto nije mogao da procita, sagne se do zemlje a na tabli pise: "DVA PUTA SAM TE UPOZORIO!" 

 

:77tooth:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu verovati kako sam pao usrani pitsburg, a prime ljudi 3 gola u poslednjoj od islandresa tuga je to ubili ih al izgube slepci, znaci kvota ispod 1.9 u sirokom luku do daljnjeg ! samo zato sto sam dublao ajd reko da ih uzmem po 1.8 da se iskupe. MRs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu verovati kako sam pao usrani pitsburg, a prime ljudi 3 gola u poslednjoj od islandresa tuga je to ubili ih al izgube slepci, znaci kvota ispod 1.9 u sirokom luku do daljnjeg ! samo zato sto sam dublao ajd reko da ih uzmem po 1.8 da se iskupe. MRs

Da, u NHLu je niska kvota no bet. Ne isplati se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u NHLu je niska kvota no bet. Ne isplati se

 

 

ma znam, ali obicno u dublu ponekad stavim. Eno Canuksi vode 2:1 pre poslednju , Anahajm vodi, a njih ne uzmem, hteo sam Columbosi -toronto over - bilo kako bilo, spusio sam i sad odoh da spavam :57bye::50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...