Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.11.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL
01:00 CET (06/11/2013)
Washington Capitals - New York Islanders(Money Line)
Pick: New York Islanders
Odd: 2.22
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na Verizon Center, Washington,( District of Columbia) igra meč između domaćih Capitalsa(7-7-0-0) i gostujućih Islandersa(6-5-1-2)...
Oba tima u meč ulaze posle dve vezane pobede Capitalsi protiv @PHI  W 7 - 0 i  FLA  W 3 - 2 (SO) velika pobeda u Fili ali niti je rezultat realan jednostavno Fila nije iskoristila početnu dominaciju i onda je krenula totalna tuča gde su domaćini veći deo meča igrali sa čovekom manje dok su posle u Was. pobedili Floridu tek nakon SO!
Sa druge strane Islandersi su dobili @OTT  W 5 - 4 (SO) na gostovanju a potom i sjajne Bruinse  BOS  W 3 - 1 i sigurno sa puno samopouzdanja ulaze na meč u Verizon Centeru.
Po meni domaćini su mnogomanji favoriti nego što to kvota pokazuje i ja ću uzeti po meni ovu veoma visoku kvotu na Islanderse ML iako je u konstantnom padu i dalje prilično dobro plaća!!!
Was. ove sezone igra toplo hladno napad im zasad prilično dobro funkcioniše ponajviše zbog dobrog PP ali isto tako prilično loša odbrana je veliki problem i očekujem da veoma brzi Hokejaši gostiju večeras imaju dosta prostora...
Sa druge strane Islandersi koji imaju jedan sasvim dobar tim koji je i prošle godine pokazao da ima budućnost ove sezone očekujem od njih još više i svakoj ekipi je jako teško da igraju sa njima tim sastavljen od par izuzetnih mladih igrača pojačani sa sjajnim Austrijancem i bivšim najboljim igračem Bafala Vanekom.
Kao i domaćinu i njima je problem odbrana koja je većim delom žrtva stila igre ali sjajno igraju na strani pobedili su tri vezana meča i jedne Pingvine možda i najveće favorite sjajno koriste svoju brzinu kad se domaćini otvore ako povedu onda su mnogo jaki!!!
Kako bilo ja večeras uzimam Islanderse ML...!!!
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 1754

Vrijeme odigravanja: 01:00
Naziv para: Wade D(-18,5+)-Tor-Mia
Tip para: više od 18,5 koševa
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 1764

Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Lawson T.(-19,5+)-Den-SAn
Tip para: manje od 19,5 koševa
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...