Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

18.11.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: Pinnacle
Broj para iz kladionice: 429 
 
Vrijeme odigravanja: 02:40
Naziv para: New England Patriots @ Carolina Panthers (MONEY LINE)
Tip para: Patriots
Tečaj: 2.400

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
02:00 CET (19/11/2013)
Winnipeg Jets - Calgary Flames(Total Goals)
Pick: Over 5.5
Odd: 1.92
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Večeras se na MTS Centre, (Winnipeg, Manitoba) igra meč između domaćih Jetsa(10-10-2) i gostujućih Flamesa(6-11-3)...
Kanadski derbi u kome bi ja svakako dao prednost domaćinu koji se pored svakako mnogo kvalitetnije ekipe i nalazi u mnogo boljoj formi od Flamesa ali ću ipak izbeći ovde igru na pobednika meča i uzeću over golova koji mi se čini prilično izvesan!!!
Jetsi su posle 4 vezana trijumfa sinoć izgubili od Min. u gostima i sigurno su malo i umorni od puta možda je i to mali razlog mog neigranja na njih kao i to iako su Flamesi u užasnoj formi od čak 6 vezanih poraza mora to jednom i stati.
Jetsi imaju sasvim jedan dobar tim najviše tu mislim na ofanzivu sa par sjanih pojedinaca A. Ladd ,B. Little ,O. Jokinen ,B. Wheeler ,E. Kane ali kolko je napad opasan isto toliko je i odbrana jako loša dobijaju čak 2.66 golova po meču.
Sa druge strane Flamesi igraju užasno u seriji su poraza 6 vezanih dok na zadnjih 9 mečeva imaju 8 poraza rekao sam još na startu sezone da oni u ovu sezonu ulaze možda sa najgorim timom u zadnjih 10 godina pa i više jednostavno na svim pozicijama imaju prilično skroman roster iako su sezonu počeli dosta dobro što je bilo nerealno ali su sad u zadnjih 10 mečeva pokazali realne mogućnosti.
Tim igra izuzetno otvoreno i u ofanzivi daju i više golova od očekivanog ali to se po odbranu pokazuje kao kobno koja je i ovakološeg kvaliteta.
Napad daje i više nego dobrih 2.7 golova ali odbrana prima neverovatnih 3.67 golova po meču.
Po tradiciji njihovi mečevi su efikasni tako je na zadnjih 5 mečeva 4 puta bio over jedno m čak 10 golova jednom 8,7 dok Calgari je na zadnjih 10 mečeva 7 bio u overu...
Nadam se i večeras jednom otvorenom meču sa dosta golova i uzimam Over 5.5...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...