Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

03.12.2013.

Recommended Posts

20:45, QPR - Bournemouth, tip 1 @ 1.56, Pinnacle, 8/10

 

18.kolo Championshipa u kojem se sastaju treceplasirani QPR i 17-plasirani Bournemouth. QPR ima 35 osvojenih bodova isto kao i drugoplasirani Burnley, a imaju 3 boda manje od lidera Liecestera. kao sto je poznato prva dva mjesta vode direktno u Premiership, dok ekipe od treceg do sestig mjesta igraju play off. Sasim sigurno je da ce QPR pokusati direktno da izbori plasman u Premiership i da se frati tamo gdje su i bili, jer kroz play off je dosta tesko proci.

 

U goste im dolazi neuvjerljivi i ove sezone dosta losa ekipa Bournemoutha, koji u gostima imaju samo 1 pobjedu, 3 remija i 4 poraza uz gol razliku 10:20. Sdruge strane QPR kod kuce igra fenomenalno i na 8 utakmica su samo na jednoj igrali nerijeseno, dok su na 7 slavili uz gol razliku 11:2. Samo dva primljena gola na 8 utakmica je zaista vise nego odlicno. QPR je u proslom kolu izgubio u gostima od Doncastera sa 2-1, malo neocekivano, pa je ovo odlicna prilika da se vrate izgubljeni bodovi. A kao sto sam rekao ekipa ima visoke domete i zele nazad u Premiership, pa sebi ne bi smjeli dozvoliti takav kiks da dvije utakmice zaredom izgube. Ovdje bi i nerijeseno bio kiks, a li o tome sigurno u klubu i ne razmisljaju.

 

Sto se tice forme QPR je na zadnjih 6 utakmica ostvario 3 pobjede,  2 remija i 1 poraz, dok je forma gostiju mnogo losija i oni su na zadnjih 6 utakmica 3 remija i 3 poraza bez ijedne pobjede.

Ove dvije ekipe su zadnji put igrali medjusobni duel 2004. godine, pa to nije relevantno da iznosim i uporedjujem. U svakom slucaju QPR je nogo lvalitetniji bolji tim i to ce pokazati na ovom mecu. Moj tip je pobjeda QPR-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 7868

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Schalke(-3+)-Hoffenheim
Tip para: v./t.
Tečaj: 1.500

Ev. dobitak: 6.500
Ev. gubitak: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - epl 
21:00h Crystal Palace - West Ham
Tip: Gost ne daje gol u prvom poluvremenu 
Kvota: 1.65 
Unibet

 

Svi znamo k'o je Tonny Pullis i kako njegov tim igra neatraktivan i defanzivan fudbal a često je njegov Stouk znao biti nagazna mina upravo takvim stilom igre i najvecim engleskim klubovima.
Sada je Pullis na kormilu fenjerasa Crystal Pallace-a ali naravno da nece i ne zna postaviti drugaciju igru i kod njega nema umiranja u ljepoti.
S druge strane je West Ham koji je postigao svega  3 pogotka u prvom poluvremenu u dosadasnjem dijelu EPL.
Po meni vrlo izgledan tip kvota i vise nego solidna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fudbal - NJEMAČKA: DFB Pokal
20:30h Schalke - Hoffenheim
Tip:4+
Kvota: 2.2
Kladionica:Supersport

U okviru osmine finala Nemackog kupa sastaju se Schalke i Hoffenheim...Kvota na domacina ludo pada,kao i na over golova, a ja sam se odlucio za ovu drugu opciju...Razlog za takvu odluku je vise nego jednostavan i lezi u cinjenici da je Hoffenheim ekipa koja je najvise puta u Nemackoj ligi odigrala over,u 14 utakmica dali su 32,a primili su 34 gola sto cini zaista neverovatan prosek od 4.7 golova po mecu...Preko granice od 2.5 golova isli su u 13 utakmica dok su jednom ostali ispod,dok su preko granice od 3.5 golova isli 9 puta...
Na drugoj strani Schalke u 14 meceva ima gol razliku 29:26 sto cini takodje fantastican prosek od 3.9 golova...Od 14 tekmi u 11 su isli preko granice od 2.5 golova,a 9 puta preko granice 3.5 golova...
Duel dva tima koja su najvise puta isla preko granice od 2.5 golova,kao i preko granice od 3.5 golova ne vidim kako moze da zavrsi sa malo golova...
U lokalnim kladionicama mi se cini fantasticna igra da oba tima daju gol i 3+ sto se moze naci po kvoti od 1.73
Srecno ako neko isprati...
Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport 
 
Vrijeme odigravanja: 19:00
Naziv para: HSV(-2+)-1.FC Köln
Tip para: vise
Tečaj: 1.650
 
:uredu:    2-1
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...