Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

03.01.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:   :kahva:Ugodan i uspješan dan!  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozz kladioničari...

 

jel ovo na H2H takmicenju opet mogu konkurisat za nagrade dobitnici iz proslog mjeseca?

Ha ovdje je moguće svašta, samo peć od drveta izgleda ne može...2 mjeseca budem prvi u h-2-h natjecanju, i ostanem oba puta bez nagrade...to nema niti na jednom forumu...hvala Bogu pa ovo nije jedini...

Dobar dan :icon_surprised:

 Pozz druže, ajde javi se nekad tamo na amicitiperima, postavi koji tenis, hebo te krennuli ti tvoji teniseri, puna ih ponuda...ajmooo

Nema teme za drugo kolo grupe B u H2H  :icon_biggrin:

 Biti će kasnije. šta si nervozan, počinje ti par ili?

 

Pozz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se natjecateljima B grupe na H2H jer sam kasno postavio dnevnu temu. Ubuduće, ako se tako ili nešto slično dogodi par pošaljite meni putem PM, a ja ću ga postaviti na natjecanje. Greške su moguće i nitko neće zbog toga biti zakinut. Par na natjecanje možete postaviti i ovdje pa mi javiti i bit će opet postavljen na pravo mjesto.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozz kladioničari...

 

Ha ovdje je moguće svašta, samo peć od drveta izgleda ne može...2 mjeseca budem prvi u h-2-h natjecanju, i ostanem oba puta bez nagrade...to nema niti na jednom forumu...hvala Bogu pa ovo nije jedini... 

Pozz..

 

Koliko se sjećam nitko nije trebao ostati bez nagrade, pa ni ti, jer su se one isplatile (istina u polovičnom iznosu), a za to nije kriv ovaj forum. Nagrade su se isplatile od drugog sponzora. Mišljenja sam da neopravdano pljuješ po ovom forumu (Dwizu).

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao forum mi se sviđate, ali sve suhoparno ostaje na tim takmičenjima, pa kao i ostali "plivate" u prosječnosti... ali nije bilo isplata nikakvih nagrada...bio je prijedlog na drugoj kladari, ali da se upllati depozit...na što nas par nije pristalo...sve u svemu - nije u redu prema sudionicima takmičenja, a 50 ili 30 ili 20 eura bonusa- ni vamo ni tamo... :smile_mad:

 

A što se tiče kolege Dwiza...po njemu bi zadnjem "opalio"...čovjek je totalno ispravan i na mjestu... :tzare:

Ostalo si mi ti stavio u usta...tako da nije mjerodavno... :icon_eek:

 

pozz i živjeli :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...