Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.01.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL 02:15 CET (12/01/2014) New England Patriots - Indianapolis Colts(1 St.Half Spread) Pick: New England Patriots -4 Odd: 1.95 Bookie: bet365 Stake: 6/10U okviru AFC  Divisional Playoffa se sastaju na Gillette Stadiumu(Foxborough, Massachusetts) domaći Patriotsi(12-4, 8-0 home) i gostujući Coltsi(11-5, 5-3 away)...Duel u kome bi ja ipak dao prednost Patriotsima ali ću uzeti hendikep na N.E. u prvom poluvremenu. Patriotsima su na početku sezone predviđali krah zbog možda i najslabijeg rostersa u eri  Head Coacha Bill Belichicka i T. Bradya ali ko god da je tu jednostavno uz njih Patriotsi su u vrhu i jaki tako i ove sezone uzeli su bez većih problema AFC EAST. U dosta su dobroj formi iako mečeve dobijaju dosta teško ne računajući Bal. kojeg su pregazili u gostima. Odbrana je nesumnjivo slabiji deo tima ali umeju da odigraju dobro kad treba ali sve to nadoknadi komadant napada neverovatni QB Tom Bradya neki ga obožavaju neki mrze ali jednostavno nemožete da ga nepoštujete dokazao je da ove sezone i sa lošim rosterom i brdom problema  sa povredama igrača jednostavno prilagodio se sa onim šta ima. Uz to Patriotsi su izuzetno moćni kući i ove sezone sve pobede 8-0! Sa druge strane Coltsi koji su zaista čudna ekipa neverovatno promenjivo igraju od starta sezone nemogu da se ne otrgnem utisku da su uradili ove sezone i više nego što vrede i mislim da im je ovde kraj puta no videćemo. Napad im predvodi QB A. Luck  koji je nesumnjivo veliki talenat ali je dosta još neiskusan i mnogo greši ide iz sjaja do očaja i obrnuto. Iako Coltsi dolaze puni samopouzdanja posle neverovatnog preokreta protiv Chifsa ali jednostavno me ne oduševljavaju sa takom igrom punom grešaka nemaju šta da traže na Gillette Stadiumu. Odlučio sam se za prvo poluvreme spread baš iz razloga što neverovatno gotovo cele sezone neuporedivo lošije igraju prvo poluvreme na zaista većini utakmica su igrali katastrofalno prvi deo i u mnogim vraćaju ći se u drugom delu kao da imaju jako lošu pripremu meča dok posle imaju sjajan half tajm correction. Kako bilo uzimam Patriotse spread u prvom poluvremenu....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...