Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL04:00 CET (11/01/2014)Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins(Total Goals)Pick: Over 5.5Odd: 1.84Bookie: MarathonbetStake: 7/10Večeras se na Rexall Place, Edmonton,( Alberta, Canada) igra mečizmeđu domaćih Oilersa(14-27-5, 33 pts) i gostujućih Penguinsa(32-12-1, 65 pts)...Svakako da su u večerašnjem meču Pingvini favoriti ali u NHL-u nema apsolutnih favorita i od svih Ameri. sportova sigurno je najmanja razlika u kvalitetu ekipa.Ja ću na večerašnjem meču izbeći pobednikameča i uzeti Over koji mi se čini kao dosta izgledan.Nekada slavni Oilersi od doba legendarnog Šveđanina nikako da se vrate u vrh iako imaju već par godina talentovan tim posebno u napadu sa par izuzetnih mladih igrača i par iskusnih ipak bi morali i više da postignu od 2.54 gola po meču ali zato im je odbrana Kriminalna sa čak 3.41 gol po meču.Igraju otvorene mečeve sa čak 9 overa na zadnjih 10 mečeva.Sa druge strane Pingvini igraju sjajno sa 8-2 na zadnjih 10 mečeva i uz mnoge probleme sa povredama tokom sezone ipak im to nije smetalo imaju sjajan roster u napadu su izuzetni sa 3.18 golova po meču dok im je odbrana iako dosta dobra u proseku iako dobijaju 2.36 golova u zadnje vreme prima jako puno golova.I Pingvini imaju čak 8 overa na zadnjih 10 mečeva dok su zadnja dva meča odigrali sa 9 i 11 golova.Nadam se otvorenom meču sa dosta golova i uzimam Over 5.5 za nešto jači ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:00,New Orleans Pelicans-Dalas Mavericks,tip Mavericks 2 (3 way),@ 1.92,6/10
 
  Veceras se u New Orleans Areni sastaju domaci Pelikani,i gosti iz Dalasa...Realno gledano,po meni 2 podjednake ekipe,mozda je mala prednost na strani gostiju,ali zbog povreda koje imaju domacini,ja cu se odluciti na pobedu gostiju..New Orleans je nezgodan domacin,imaju 9-6 skor,postizu prosecno 102,9 poena..U losem su nizu,imaju 3 vezana poraza,4-6 skor u zadnjih 10 meceva..Da krenem redom...Mozda i najbolji igrac domacina Ryan Anderson je out..Sasvim solidni centar Jason Smith je out..veceras je potvrdjeno da je i odlicni play Holiday out...dakle,2 vrlo bitna igraca,i jedan onako..Teret sada pada na Davis,odlicnog krilnog centra,i Gordona,odlicnog beka sutera..Minutazu ce povecati Tyreke Evans,sasvim solidan play,i to je to sto se tice domacina..Ostatak ekipe je prilicno tanak,a posebno po meni pod obrucima su oslabljeni..C Ajinca svakako nije igrac od kojeg drhte protivnici..Gosti iz Dalasa ne briljiraju,imaju 8-10 na strani,ali ovakve ekipe u ovakvim situacijama,jednostavno moraju da dobiju..5-5 im je forma,neki dan ih je San Antonio razvalio...Predvode ih jasno sjajni nemac Dirk Nowitzcki,bek Monta Ellis mu daje sjajnu podrsku,spanac Calderon na poziciji playa je kvalitetan igrac..Veteran Vince Carter takodje ako ga krene sut,moze jos dosta da pruzi..C De Juan svakako moze da se nosi sa spomenutim Ajincom..Nosioci igre se definitivno nisu umorili zadnji mec sa Spursima,malo su igrali,i verujem da su veceras spremni da dobiju Pelicane u gostima,i probacu sa skromnijim ulogom..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
 
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Tip para: Under 195.5
Tečaj: 1.940

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...