Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

11.01.2014.

Recommended Posts

02:30,Dalas Mavericks-New Orleans Pelicans,tip Dalas - 5,5,@1.74,Marathonbet,6/10 
 
   Veceras se u American Airlines Centru u Dalasu ponovo sastaju Mavericksi i Pelicansi,ali ovog puta su domacinstva zamenjena..Ne znam sta je moglo da se desi u zadnja 24 h,pa da ja promenim misljenje,i zato cu ponovo napasti Dalasa..Sinoc lagana pobeda Dirka & co,cak se nisu ni raspali od minutaze(Dirk 28,Ellis 33),i mislim da se nisu previse umorili sinoc..Da ne pisem opsirnu analizu,jer sam sinoc pisao oba tima,dodacu samo da su Dalembert i De Juan Blair delili minutazu,i kao sto sam i ocekivao(iako nisu vrhunski centar nijedan),da su lagano oduvali Ajincu(koji je doduse igrao samo 5 min,i neka povreda je u pitanju ocito),i Smitha(za kojeg je ESPN jasno napisao da je out of game,a on mi odigra 25 min sinoc),tako da ce on poneti veci teret verovatno veceras,i ulazio je izvesni C Stiemsma,od kojeg jasno ne ocekujem da moze da parira mnogo iskusnijim i boljim Dalembertu i De Juanu..Dodao bih jos da je i Tyreke Evans odigrao sinoc samo 9 min,i takodje je u pitanju povreda,i on ce biti DTD za vecerasnji mec..Dakle,ekipa Pelicana se svela na 2 imena,krilnog centra Davisa(40 min sinoc),i sjajnog beka sutera Gordona(35 min sinoc)..namerno navodim i njihove minute,da bi se videlo da su se sinoc umorili ipak malo vise od Dirka i Monte..Calderonm je u redovima Dalasa bio odlican sinoc,a cak je matori Crowder iznenadjujuce dobio 40 min sinoc,sto mislim nije imao nijednom ove sezone..Dakle,Dalas odlican domacin(12-6 skor),sinoc lagano pobedio u gostima Pelicane,kod kojih su se jos u medjuvremenu pojavile 2 povrede,sve i da budu fit,mislim da su ovakvi Mavericksi,u ovakvom momentu,prevelik zalogaj za bolnicu iz New Orleansa,i ici cu na pobedu u hendikepu Dalasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
 
Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Denver Nuggets - Orlando Magic
Tip para: Denver Nuggets -9.5
Tečaj: 1.65
Edited by floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...