Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

16.01.2014.

Recommended Posts

03:30,Houston Rockets-Oklahoma City Thunder,tip Rockets(3 way),1.83, 8/10
 
   Veceras se u Toyota Centru u Houstonu sastaju domaci Rocketsi i Durant & co...Iako ne volim da igram day-to-day meceve,ja veceras jednostavno moram dati podrsku domacinima..26-14 im je skor,kuci su sjajni(15-5),u seriji su od 3 pobede,7-3 im je forma..Domacine predvodi sjajni Harden,koji je u odlicnoj formi,a sigurno ce imati motiv vise da protiv bivseg tima pokaze da su pogresili kada su ga se olako resili..C Dwight Howard je svakako jos jedan od razloga zasto cu napasti domacine..Igra odlicno,Bostonu je neki dan natrpao 32 poena,sa % fg od 64,7 sto je fenomenalno..Izuzetan je pod kosem,i mislim da ce veceras oduvati centre Thundera..Mladi Terrence Jones takodje igra sve bolje,iz meca u mec podize ucinak,sinoc je zabio 25 poena,uz 8 skokova,i cak 6 blokada...ubio jednostavno..Clanovi prve petorke su jos Parsons(oporavio se i sinoc igrao cak 45 min),solidan igrac,dobro igra odbranu..Play Lin igra solidno,ne gresi puno,i prilicno je konstantan,ima svojih 15-ak poena,i drzi to..Odlicna petorka,nema sta,zaista dobar tim...Na klupi je iskusan veteran Garcia,mislim da on moze bolje,prilicno je van forme..Omri Caspi je takodje solidan igrac,moze i da iznenadi..Gosti iz OKlahome imaju skor 28-10,ali primetno su poceli da padaju,posebno na strani..5-5 im je forma,imaju doduse na strani 12-7 skor,ali su zadnje 3 na strani izgubili,i to od mnogo losijih ekipa od Houstona..Definitivno ima sve zavisi od sjajnog Duranta,ali ne moze ni on vise sam,posebno ne na strani..Perkins na poziciji centra veceras nema ni promili sanse,Ibaka je solidan igrac,ali mladjani Jones je bas tvrd orah,posebno u odbrani..Sefolosa je dobar odbrambeni igrac,ali ima danas da se namuci protiv Harden,dok na poziciji playa Reggie Jackson,solidan igrac,ali klasa Lina recimo..Petorka koja me celokupno gledano ne odusevljava...Na klupi su takodje tanki,Fisher je iskusan,ali vec mator,blizi je petoj deceniji zivota,i tesko ce moci cuvati Lina..(onoliko koliko bude igrao)...Sve u svemu,Houston je po meni kompletnija ekipa,domacini su,u bolljoj su formi,i probacu cistu pobedu domacina,za jaci ulog...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
01:00 CET (08/01/2014)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens(Money Line)
Pick: Ottawa Senators
Odd: 1.85
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na Canadian Tire Centre,( Ottawa, Ontario, Canada) igra meč između domaćih Senatorsa(21-18-8, 50 pts) i gostujućih Canadiensa(26-16-5, 57 pts)...
U Kanadskom derbiju bi dao ipak prednost Senatorsima i uzeću njihovu pobedu Money Line!
Konačno Senatorsi igraju kako su odavno trebali u odličnoj su formi imaju 6 pobeda u zadnjih 7 mečeva dolaze posle mini gostujuće turneje gde su pobedili na 3 od četiri meča izgubili su samo u Coloradu nakon OT dok je upravo prvi meč bio u Montrealu gde su pobedili 4-3(SO)...
Napad deluje sve bolje konačno su efikasni u svojim redovima zaista imaju sjajnih igrača i odbrana igra sve bolje na zadnja dva meča su dobili samo jedan gol.
Došli su posle jako lošeg starta konačno na prag pley ofa i sad moraju da potvrde protiv Mon. gde im sigurno netreba motivacija koja je uvek izuzetno visoka protiv najboljeg tima u Istoriji ove igre a da dominiraju protiv njih u zadnje vreme pokazuje i zadnjih 5 mečeva gde je Ottawa odnela sve pobede -

01/04/14  MON 3 - OTT 4 (OT)  
11/07/13  OTT 4 - MON 1  
05/09/13  MON 1 - OTT 6  
05/07/13  OTT 3 - MON 2 (OT)  
05/05/13  OTT 6 - MON 1

Posebnosu kući dominantni nad Habsima koji u zadnjih 6 mečeva neznaju za pobedu -

Canadiens are 0-6 in the last 6 meetings in Ottawa.
Sa druge strane Habsi neigraju sjajno u padu su forme posebno je napad neproduktivan dolaze na meč u Ottawu nakon ubedljivog poraza kući od Devilsa.
Jednostavno u ovom trenutku mnogo bolje izgledaju Senatorsi kojima dajem prednost i uzimam ih Money Line...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
01:05 CET (17/01/2014)
New York Rangers - Detroit Red Wings(Game Total)
Pick: Under 5
Odd:
2.04
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 4/10


Večeras se na Madison Square Garden, (New York, New York) igra meč između domaćih Rangersa(24-21-3, 51 pts) i gostujućih Red Wingsa(20-16-10, 50 pts)...
Na večerašnjem meču sam se odlučio za under golova oba tima u zadnje vreme igraju dosta tvrdo.
Rangersi posle sjajne serije su izgubili kući od Tampe iako su dominirali ali problem sa realizacijom je bio evidentan što mislim da bi mogao da bude problem i večeras.
Isti slučaj i sa Red Wingsima koji imaju još veći problem jel su ostali bez gotovo pola napada bez velikih zvezda i mislim da će imati velikih problema u napadu sa tvrdim domaćinom.
Ono što je dobro je da se večeras vraća prvi golman tima Howard.
Očekujem tvrd meč nadam se sa malo golova od njihova četiri zadnja meča tri su završili u underu.
Kako bilo uzimam under golova na meču...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...