Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL02:00 CET (18/01/2014)Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks(Money Line)Pick: Anaheim DucksOdd: 2.32Bookie: MarathonbetStake: 5/10Večeras se na United Centeru(Chicago Illin.) igra meč između domaćih Blackhawksa (30-8-11, 71 pts) i gostujućih Ducksa(36-8-5, 77 pts)...Svakako veliki meč između dosad dve najuspešnije ekipe u dosadašnjem delu sezone iako zasada kladionice favorizuju mislim i previše domaćina ja jednostavno moram da uzmem podedu Ducksa ML po za meni neverovatno velikoj kvoti na goste!!!Meč ekipe ne dočekuju u istim raspoloženjima Hawksi se nalaze u priličnoj krizi sa 4-1-5 na zadnjih 10 mečeva i sa 4 poraza na zadnjih 5 utakmica gde su dobili samo Edmonton 5-3 od toga čak 3 poraza kući.Sa druge strane Ducksi igraju neverovatnu sezonu u strašnoj su formi sa 9-1-0 na zadnjih 10 mečeva i u seriji su od 8 pobeda posebno je neverovatna od pre dva dana nad prilično jakim Vancuverom kojem su naneli jedan od najvećih poraza u istoriji u pobedi od neverovatnih 9-1 i iako svakoj seriji mora doći kraj ipak sigurno prepuni samopouzdanja dolaze u Chicago.Duel dve najefikasnije ekipe u ligi sa fenomenalnim prosekom od preko 3.5 gola po meču ipak u zadnje vreme Chic. se jako muči posebno je odbrana pala u formi što mislim da može biti presudno jel zaista napad Dacksa izgleda neverovatno izuzetno četiri uigrane linije.Uz trenutno mnogo bolju formu lidera NHL-a i tradicija u zadnje dve sezone je na strani Dacksa koji su odneli svih 5 pobeda u isto toliko međusobnih susreta -12/06/13  CHI 2 - ANA 3 (SO)  03/29/13  CHI 1 - ANA 2  03/20/13  ANA 4 - CHI 2  02/12/13  CHI 2 - ANA 3 (SO)  02/26/12  ANA 3 - CHI 1Nesumnjivo duel dava veoma jaka timau kojem motivacaija nikom neće nedostajati ali ja jednostavno u ovom momentu moram uzeti Dackse ma kako se ovaj meč završio...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...