Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

21.01.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ljudi Ima li ikakvih naznaka uplate Expekta za 11.mjesec i betwaya za 12. mjesec*

 Nažalost ni sponzori nisu više šta su nekad bili. Kod Expekta je došla nova garnitura agenata, koji važu svaki cent kojeg ulažu u reklamu, a betway je novi sponzor sa kojim ovdje nemamo iskustva, ali nadamo se da će ispoštovati dogovoreno. No, ovaj forum (Dwiz) ni na šta vezano uz isplatu nagrada ne može utjecati. Uzalud požurnice, zamolbe itd. ako s druge strane nema ozbiljnog sugovornika. Jedan od problema je i taj, šta sa foruma ima jako malo direktnih uplata natjecatelja, a to je jedan od bitnih faktora ostanka sponzora i uredne isplate nagrada. Vjerujem da će nagrade biti isplaćene pa i sa kašnjenjem, a svi koji žele, mogu direktno kontaktirati i službu za korisnike dotičnih kladionica (sponzora) i njihove odgovore ostavite ovdje, da vidimo 'gdje škripi'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nažalost ni sponzori nisu više šta su nekad bili. Kod Expekta je došla nova garnitura agenata, koji važu svaki cent kojeg ulažu u reklamu, a betway je novi sponzor sa kojim ovdje nemamo iskustva, ali nadamo se da će ispoštovati dogovoreno. No, ovaj forum (Dwiz) ni na šta vezano uz isplatu nagrada ne može utjecati. Uzalud požurnice, zamolbe itd. ako s druge strane nema ozbiljnog sugovornika. Jedan od problema je i taj, šta sa foruma ima jako malo direktnih uplata natjecatelja, a to je jedan od bitnih faktora ostanka sponzora i uredne isplate nagrada. Vjerujem da će nagrade biti isplaćene pa i sa kašnjenjem, a svi koji žele, mogu direktno kontaktirati i službu za korisnike dotičnih kladionica (sponzora) i njihove odgovore ostavite ovdje, da vidimo 'gdje škripi'.

 

Hvala Tuto! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa

 

 

pozz ljudi

 

Ima li ikakvih naznaka uplate Expekta za 11.mjesec i betwaya za 12. mjesec*

 

Oni nisu isplatili za 11.mesec,a ja ocekivao da mi legne za 12.mesec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa

 

 

 

Oni nisu isplatili za 11.mesec,a ja ocekivao da mi legne za 12.mesec...

bice tamo na ljeto kad krenes na more taman da imas za djeparca  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan :icon_surprised:

 

Nole :icon_mad:

Nije mi tolko krivo sto je izgubio od Stanislasa,zasluzio je covek posle onoliko poraza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice tamo na ljeto kad krenes na more taman da imas za djeparca  :icon_biggrin:

 

Planirao sam u junu u Egipat 20 dana,ali ako oni ne posalju nagradu na vreme ne znam kako cu.... :pucam::icon_biggrin::icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...