Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.02.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_arrow: Od 2006. godine kladionica Expekt je bila sponzor natjecanja na Bet-Club forumu. Siječanj (Januar) 2014. je zadnji mjesec kojeg je kladionica Expekt sponzorirala.

 

:icon_arrow: Kladionica Betway je odustala od daljnjeg sponzorstva.

 

:icon_arrow: Nagrade za siječanj (januar) 2014. trebale bi biti isplaćene dobitnicima nagrada.

 

:icon_arrow: Za veljaču (januar) 2014. na Bet-Club forumu nema natjecanja.

 

:icon_arrow: Dnevne teme biti će otvorene u podforumu Natjecanje - Expekt.com liga pa tko želi može tamo ostavljati svoje parove. Ukoliko budu parovi u dnevnim temama postavljeni ja ću voditi tablicu. Nagrada nema, već samo vaša dobra volja.

 

:icon_arrow: Intenzivno se radi na pronalasku ozbiljnih sponzora (ako ih uopće ima), a u tom smislu i vaši prijedlozi su dobrodošli.

 

:icon_arrow: Dwiz će se službeno oglasiti o pauzi natjecanja u veljači i eventualnim novim sponzorima.

 

:81Bet-Club_forum:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipa

 

Moj predlog za sponzora bi svakako bila kladionica Wwin...Gde su sponzori isplate do desetog u sledecem mesecu,ne postavljaju bas nikakve uslove koje bi igraci morali ispuniti..Po meni vise nego dovoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za Expekt, a i hvala im za sve sto su do sada ucinili za ovaj site i forum, jer biti sponzor 8 godina, malo ko ce to uraditi  :48thumbsup:

 

Evo vidimo sta betway radi, kako na ovom, tako i na drugim forumima, a ima ih jos dosta takvih :smile_redcard:

 

Ne sumnjam da ce Dwiz vrlo brzo pronaci sponzore i da cemo nastaviti tamo gdje smo stali, a u februaru se zagrijavamo :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

K vragu, neki unutarnji glas mi govori da vjerovatno nece biti ni Expekt mastersa ove godine.  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...