Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:10 CET (07/05/2014)Atlanta Braves-St.Louis Cardinals(Team Totals)Pick: Atlanta Braves Over 3.5Odd: 1.80Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Turner Fieldu, (Atlanta, Georgia) igra se meč  između domaćih Bravesa(17-14, 9-7 home) i gostujućih Cardinalsa(17-16, 10-11 away)...Drugi meč u seriji sinoć su dobili Cardsi sa 4-3 i time produžili agoniju Bravesa koja traje već 7 mečeva neznaju za pobedu prosto neverovatno za ekipu koja ima i sjajan tim na moundu i fenomenalan lineup i posle sjajnih 17-7 uledila je kriza ali ja večeras neću igrati ML na domaćina već ću uzeti over ranova jel po meni ova granica u večerašnjem meču dostižna bez obzira na dosta lošu formu hitera domaćina.Na moundu za St. Louis: T.Lyons-LHP (0-2, 4.20 ERA) mladi i dosta neiskusan pičer koji ima tek 16 mečeva u karijeri od toga samo 10 startova zasad nema previše uspeha ove sezone odbacao samo 12 inn. od toga dva starta i dvaput kao RP i dozvolio 6 ranova mislim da ga mogu hiteri Bravesa dohvatiti posebno što sumnjam da može bacati puno a veći deo bulpena Cardsa i to bolji je sinoć iskorišćen.Lineup Atlante je zaista moćan i prosto je neverovatno da tako loše igraju u zadnje vreme i mislim da tome mora doći kraj jelekipa koja u svojim redovima ima D. Uggla,J. Heyward,F. Freeman braću J. Upton i B. Uptona kao i E. Gattisa zaista respektabilan lineup koji mora i množe mnogo bolje nadam se već od večeras i mislim da ova granica mora da im bude dostižna.!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...