Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

10.08.2014

Recommended Posts

10.08. (Ned)  17:00  Voždovac - Partizan Tip 3+ @ 2.00
Mec se igra na Obilicevom stadionu tako da Vozdovac nema prednost domaceg terena, Kvota na 2 je mala i mislim da se moze ocekivati dosta golova a dilema je 2-3 ili 3+
Partizan iako je ispao iz LS ima novu sansu za LE a iako mnogi prizeljkuju raspad on se nece desiti , bio sam na mecu i mogu reci da nije to toliko lose ako se ima u vidu da je Ludogorec ozbiljan tim gde su skoro svi stranci i da to nije Bugarski tim vec je mogao da bude i iz Portugala ili tunguzije ali imaju kvalitetne igrace kakvih u nasoj ligi nema, sad povratak u nasu realnost gde nema takvih igraca i gde se igra fudbal ja tebi ti meni a u takvoj igri Partizan ima dovoljno kvaliteta da postigne 2-3 gola a moguce i da primi jer je kriticno na stoperskoj poziciji gde se ocekuje pojacanje 

10.08. (Ned)  19:00  Vojvodina - OFK Beograd Tip 1 @ 1.57
Vojvodina je u revansu sa Trecinom pokazala sbu raskos igre i ako budu tako igrali 1 je siguran .
OFK ima nekoliko talentovanih igraca ali vecina hoce da ode do kraja prelaznog roka ali trenutno timski je Vojvodina jaca

Edited by Dwiz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Arsenal-Manchester City
Tip para: 1X
Tečaj: 1.750
 
:uredu:    3-0

Edited by Dwiz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...