Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.09.2014.

Recommended Posts

American Football, NCAA
18:00 CET (20/09/2014)
Rice Owls-Old Dominion Monarchs(Handicap)
Pick: Rice Owls -6
Offered at: @1.88 (Pinnacle Sports)
Stake: 6/10


Večeras se na Rice Stadium(Houston, TX) igra meč između domaćih Rice(0-2, 0-0 C-USA) i gostujućih Old Dominion(2-1, 0-0 C-USA)...
Oba tima su članovi Conference USA iako je Rice satartovao sa dva poraza a Old Dominion sa 2-1 po meni je ovde Rice možda i mnogo veći favorit nego što to linija pokazuje.
Svakako protivnici Ricea se nemogu porediti jel su igrali protiv dva visoko rankirana tima Texas A&M No.7 i  Notre Dame No.17 i svakako da su u tim mečevima bili veliki aucajderi uz to oba meča su igrali na gostovanjima dok O.D. je igrao sva tri meča sa timovima koji su po meni svi po kvalitetu ispod Ricea.
Rice inače sjajno igra kući zadnaj 4meča sve 4 sigurne i ubedljive pobede na stadionu koji prima 50000 gledalaca.
Po meni O.D. će teško zaustaviti napad koji predvodi QB Driphus Jackson koji je bio dosta dobar protiv dve velike ekipe opasan i po zemlji gde je na dva meča imao proseko od 6y uz samo jednu grešku INT.
Dok je O.D. i njihov QB iako je bacio dosta u prvat 3 starta mnogo i grešio.
Jednostavno po meni svesem sigurne pobede Ricea bi bilo iznenađenje i ja uzimam liniju -6 na Rice...!!!
 
 
 
American Football, NCAA
21:30 CET (20/09/2014)
Wake Forest - Army(Money Line)
Pick: Wake Forest
Offered at: @2.25 (Marathonbet)
Stake: 4/10


Večeras se na BB&T Field(Winston-Salem, NC) igra meč između domaćih Wake Forest Demon Deacons(1-2) i gostujućih Army Black Knights(1-1)...
Po meni poprilično iznenađujuća kvota u ovom meču i to da je Army postavljen za takog favorita i to na gostovanju!!!
Možda ja i grešim ali iz mnogo razloga na ovom meču uzimam pobedu Wake Foresta...!
Svakako ni jedan tim nespada u gornji dom NCAAFB ali nesumnjivo je da je Wake Forest mnogo kvalitetniji i organizovaniji Koledž jel da ne ponavljam mnogo puta sam pisao o Armyu koji je polu profesionalni tim sastavljen uglavnom od vojnika koji nezavršavaju kao profesionalci.
Duel dve totalno različite škole WF se oslanja na pass igru dok Army naravno samo trče do iznemoglosti svi redom taj njihov stil trčanje iz hadla je jako teško braniti ali se večeras susreću sa dosta boljom odbranom upravo protiv trčanaja ali isa pass igrom protiv koje je Army katastrofalan i sumnjam da će uspeti da zaustave.
Samo se bojim broja grešaka WF ali i Army igra užasno na gostovanjima i dobijaju jako retko i to najlošije Koledže na gostovanjima imaju užasnih -

Black Knights are 4-17 ATS in their last 21 road games

Uz to gledao sam prošle godine njihov duel kada je na gostovanju WF lagano dobio meč -

09/21/13   WAKE 25 - ARMY 11

Kao i to da u zadnjih 7 mečeva je apsolutana dominacija WF -

09/21/13   WAKE 25 - ARMY 11   
09/22/12   ARMY 37 - WAKE 49   
09/15/07   ARMY 10 - WAKE 21   
09/11/99   WAKE 34 - ARMY 15   
10/01/94   ARMY 27 - WAKE 33   
10/24/92   ARMY 7 - WAKE 23   
09/29/90   ARMY 14 - WAKE 52

Kao i 9-1 na zadnjih 10 mečeva zadnja pobeda Armya je bila pre 15 god.
Kako bilo po ovakoj kvoti ja moram da uzmem pobedu Wake Forest Demon Deaconsa Money Line ma kako god se meč završio...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle  :glove:
BAL : BOS - BAL  :uredu: 
MIA : WAS- WAS   :uredu: 
PIT : MIL - PIT   :nije: 
HOU : SEA - HOU  :uredu: 
ATL : NYM - NYM  :uredu: 
:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...