Jump to content
Vesna_SK

03.01. F. ULKER - BENETTON

Recommended Posts

Bok!

 

Zna li netko objasniti zašto su favoriti različiti na utakmici F. ULKER - BENETTON na www.expekt.com i www.derby.hr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ta tekma,ali je Euroliga,pa evo ovdje analiza:

 

19:45, 141.5/Aris - Eldo Napoli, tip1, @1.96, Pinnacle, 10/10

 

Veliki derbi skupine C u kojem se sastaju trenutno peti Grčki Aris i šesti Talijanski Eldo Napoli.Derbi je uglavnom zbog toga jer prvih pet momčadi iz sve tri skupine direktno ide u Top 16.Eldo koji ima omjer 3-6,u prvom susretu je u Napoliu pobjedio Arisa(omjer4-5) rezultatom 71:69.Bilo je dakle 140 koševa i ja mislim da su bookii baš op tom podatku postavili ovu granicu.

 

Aris je trenutno peta momčad skupine C sa omjerom 4-5 i koš razlikom 623:645,što daje prosjek od 140,8 koševa što je opet malo ispod postavljene granice.Na domaćem terenu imaju omjer 3-1 i koš razliku 275:261,što daje prosjek od jakoo malih 134 koša po utakmici i mislim da ovaj podatak bookiji nisu najbolje promotrili.

 

Eldo Napoli je šesta momčad skupine C i svim snagama će se pokušati domoći petog mjesta i direktnog plasmana u Top 16,umijesto u dodoigravanje.Imaju omjer 3-6 i koš razliku 667:729,što daje veliki prosjek od 155 koševa.U gostima imaju omjer 1-3 i koš razliku 278:320,što čini prosjek od 149 koševa po utakmici.

 

Moje mišljenje je da će ovo biti jako tvrd utakmica,te da će se u nju ući polako bez forsiranja i puno poena.Prednosti i jedne i druge ekipe su jake obrane,te će ovu utakmicu pobjediti onaj tko bude imao bolju obranu.Po svemu sudeći ova bi utakmica trebala otići u under,te me jedino brie faul završnica u kojoj će biti puno slobodnih bacanja,ali mislim da da time ova oklado nebi trebala doći u pitanje iako je ova granica jako niska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali i dalje mi nije jasno jer nisam na takav slučaj dosad naišla da jedna kladionica favorizira u dosta velikom rasponu koeficijenata domaćina, a druga gosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno su dečki iz Derbya pogriješili u procjeni snage Benettona, koji večeras igra bez svog najboljeg centra Marcusa Goreea.

 

A, mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali i dalje mi nije jasno jer nisam na takav slučaj dosad naišla da jedna kladionica favorizira u dosta velikom rasponu koeficijenata domaćina, a druga gosta.

pa jel to onda sure bet???

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel to onda sure bet???

Tako ispada i to dobar.

 

Derby je čak stavio u ponudu Goreea da će dati bar 14,5 koševa, a čovjek nije ni otputovao na utakmicu :nije: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...