Jump to content
Sign in to follow this  
Kova

Statistika

Recommended Posts

Eto mozda me puca nesto s tom statistikom od kada radim svoj site, i imam puno posla i proracuna i svega ostalog ...

 

No nekako mislim, iako bi to bilo za neke loshe, da se napravi statistika pojedinih igraca, koji ovdje nesto znace. Dakle ovo posebno bi bilo ok za grupe !

 

Da se vodi evidencija o uspjesnosti pojedinih clanova ekipa, timova,...

I svih koji postaju javno svoje prijedloge.

 

Jer mogu ja postati ako zelim neke tekme i reci kako ovo kako ono, sve jasno i sve ok, al opet sve gubim jer igram nekom krivom logikom i ...

 

A da pishe da sam u 100 kladenja imao 34 pobjede, znalo bi se koliko vrijedi moj prijedlog.

 

Ovim putem bi se eliminirale neke osobe, i mozda to njima ne bi bilo drago, no mislim da ako zelite uspjesnost tima, a smatram da TIM moze jako jako puno, ako ima dobro vodstvo i dobar plan ..

 

Eto vi vidite, ako nesto izvucete iz ovoga sto sam rekao.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je prijedlog, ali tko će sada od svih aktivnih članva raditi statistiku po cijelom forumu. Trebalo bi previše vremena, a top-listu najboljih imamo u natjecanju.

 

Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s Dwizom

 

Moj prijedlog bi bia da svaki clan u svoj sing vodi svoju statistiku i da upisju u sing. U obzir mogu doci samo tipovi s analizom objavljeni u odgovarajucem forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne nudim se, no evo kako se to moze.

 

Napravi se jednostavna skripta u PhPu...

 

U koju se unose redom ovi parametri:

 

Nadimak s foruma: Kova (OBAVEZNO mora upisati)

Broj Parova: XX

Tečaj: X.XX

Ulog: XXX.XX Kn (ovo moze i ne treba)

Dobitak: XX.XXX.XX Kn (moze i ne treba)

Datum: (ovo bi skripta sama submitala kada bi on kliknuo na Unos)

 

I svatko kada nesto odigra popuni to, a u bazu ili negdje sprema uneseno, sa datumom unosa, kada dodje korisnik na tu stranicu korisnik ili samo admin vidi sve listice, i provjeri koji je prosao koji nije, i onda samo klika (check box ili nesto), i broji se statistika ...

 

Iskreno dečki to je 1-2 sata posla, i sve sredjeno. A pomoglo bi toliko da ne bi vjerovali.

Samo je jedino fora da bi svatko trebao otici na tu stranicu, npr. www.bet-club.com/unos (ili nesto sl.), i tamo unjeti svoj listic. Nema puno pisanja (ne mora unositi parove ni nista) tako da je to cas posla, napisati broj parova, koef, ulog, dobitak, i naravno nadimak. A onda se u sigu svakog korisnika nalazi jedan link, kada kliknesh na link npr. za mene: www.bet-club.com/ispis?id=Kova (vidio bi sto je taj igrac igrac, u ovom slucaju sto sam ja sve SLU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš volje napravi. Samo kako bi se korisnici logirali na tu skriptu... da li bi to mogao povezati nekako s bazom foruma tako da se ne moraju i za to registrirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iskreno ne nudim se, no evo kako se to moze.

 

Napravi se jednostavna skripta u PhPu...

 

U koju se unose redom ovi parametri:

 

Nadimak s foruma: Kova (OBAVEZNO mora upisati)

Broj Parova: XX  

Tečaj: X.XX

Ulog: XXX.XX Kn (ovo moze i ne treba)

Dobitak: XX.XXX.XX Kn (moze i ne treba)

Datum: (ovo bi skripta sama submitala kada bi on kliknuo na Unos)

 

I svatko kada nesto odigra popuni to, a u bazu ili negdje sprema uneseno, sa datumom unosa, kada dodje korisnik na tu stranicu korisnik ili samo admin vidi sve listice, i provjeri koji je prosao koji nije, i onda samo klika (check box ili nesto), i broji se statistika ...  

 

Iskreno dečki to je 1-2 sata posla, i sve sredjeno. A pomoglo bi toliko da ne bi vjerovali.

Samo je jedino fora da bi svatko trebao otici na tu stranicu, npr. www.bet-club.com/unos (ili nesto sl.), i tamo unjeti svoj listic. Nema puno pisanja (ne mora unositi parove ni nista) tako da je to cas posla, napisati broj parova, koef, ulog, dobitak, i naravno nadimak. A onda se u sigu svakog korisnika nalazi jedan link, kada kliknesh na link npr. za mene: www.bet-club.com/ispis?id=Kova (vidio bi sto je taj igrac igrac, u ovom slucaju sto sam ja sve SLU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako zelite napravim ja to sada u 20 min. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Logiranje, registriranje ne bi bilo potrebno, trebao bi se samo unjeti nadimak sa foruma, a skripta bi pod taj nadimak updateala statistiku.

 

Naravno ovo je banalni primjer, i vrlo lako bi netko mogao varati, kada bi htio nekome rushiti statistiku, no idemo logikom da onaj tko je ovdje doshao i zeli sam sebe provjeriti i sl. ne vidim smisao ni razlog zasto bi netko varao .. svima je u interesu dobitak.

 

Za pravu zastitu morao bi se svatko regat, to je tocno, ili barem prvi puta kada popuni skripta posalje njemu na mail pass, pa koristi taj pas, pa nema ni reganja, jer se moze spojiti skripta na forum bazu i copiti mail.

 

Kao sto rekoh vi morate malo razmilisti i razraditi ideju, da se da napraviti, da se ! Nema sto se ne moze http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Banalni primjer mozemo jako jako brzo pustiti u pogon, pa vi vidite ako vam je ok.

 

Samo mi recite, ce svatko za sebe pisati je li prosao listic ili ce to netko trebat pogledat od admina, moderatora (napravi se samo josh jedna stranica sa passom, svima isti, a samo moderatori i admini ga znaju), pa onda svaki dan, jednom dnevno, dakle npr. u 20:00 refresh ... i to je to, u svaki novi dan bi se ulazilo sa svjezom statistikom i sl.

 

Ja predlazem da se prvo proba na iskrenost, dakle ja slozim ovo:

 

Nadimak na forumu: (vazno je samo da uvijek, ama bas uvijek pisete isto)

Broj Parova:

Sistem: da/ne (dakle opcija je da ne, odaberesh sam sto je tocno)

Broj pogresnih parova: X (dakle tu se unese koliko je netko pogrijesio, ako je od 5 fulao 1, nije isto kao da je od 8 pogrijesio 5)

Listic je dobitni: da/ne (opcija, koju naravno iskreno bi svatko trebao popunit)

 

Kao sto je netko napisao, dobit ce se na ozbiljnosti, ako zelite za pocetak neka to popunjavaju samo moderatori i sl. A vi kada smatrate da je neka osoba dovoljno iskrena, mu date link gdje to moze popunjavat, a link gdje je statistika se lako sredi.

 

Dakle da pogodili ste, statistika moze biti slijedeca:

 

Broj odigranih listica: 100 broj dobivenih: 40 Postotak uspješnosti: 40%

Broj odigranih parova: 254 broj točnih parova: 200 Broj pogodaka: 78% po paru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definiraj potrebne stvari.

 

Decki moji tako se moze toliko stvari rijesti, mozete i listice grupa (timova) tako raditi i sl.

 

Bitno je samo definirati neku radnju koja se ucestalo ponavlja.

 

Npr. ako svaka grupa ima glavnu osobu, a ostala 2 clana ili 3 ili koliko vec, imaju samo pravo dati prijedloge, onda npr. na jednoj stranici imaju mogucnost ubacivanja prijedloga, prijedlog dodje na njihovu stranicu, onda netko drugi dodje potvrdi taj prijedlog, doda svoj.

 

Tako bi svaki prijedlog trebao dok nema potvrdu svih 5 ili 3 članova, ne ide u konacni izbor, tj. na konacni listic.

 

I tako ljudi iz tima dodaju glasaju i sl. Nakon svakog dana listic pada u vodu, tj. brishe se lista prijedloga za taj dan. Listic se u biti ne brishe nego ostaje negdje u bazi i kasnije samo netko, admin ili sl. kaze je li prosao ili ne, tako bi se rijesila i statistika ekipa, timova.

 

 

P.S. Naravno da moze, ono s bodovima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Kako bi to bilo pljuga za rijesit, ne mogu ti ni opisat, svatko ima pocetnih 100 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Upisuje svoje prijedloge za taj dan i sl. i kasnije netko prodje listu i pika je li tocno ili ne, ako ne odu bodovi, ako da dobije bodove i sl.

 

No to bi bilo i ne potrebno uz onu statistiku, no vi gazde.

 

Iskreno ja bi vam toliko toga napravio, onda se ja ne bi kladio :P Al mi date pare :P ehhehehe

 

Sala, nish idem napraviti primjer za prvi, tj. moj prijedlog, a onda napravim za timove, a onda za ligu ..

 

Dwizu sam rekao da mi se javi na ICQ; no nije mi se javio, kada sam ga dodao na listu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti je princip, igramo singlove, samo bi tribala bit osvojena baza od ove statistike.

Pocetni kapital 100, maximalni ulog je 10.

I da bi neko mogao pobjedit u periodu od mjesec dana mora odigrat najmanje 10 parova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam rekao, evo radim na tome, imam svoj site, i bazu, pa cu vam tu pokazati primjer prvog prijedloga.

 

Sve ovo je full lagano napraviti, naravno uz prepostavku da svi popunjavaju to kako treba. I da se ne krse pravila, koje ionako ne bi smjeli tu krsit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...