Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

Utorak, 17.04.2007.

Recommended Posts

17:30, Italija, Serie B, Piacenza - Brescia

 

 

Nakon subotnjeg 32. kola već u utorak nastavlja se borba u Serie B, 33. kolo donosi i susret Piacenze i Brescie, u toj lizi prva dva mjesta donose direktan plasman u Serie A, dok timovi plasirani od trećeg do šestog mjesta razigravaju.

 

Navijačima Piacenze pogled na tablicu prije dva tjedna mamio je osmjeh na lice, jer njihov klub bio je u ravnopravnoj borbi za drugo mjesto, i nakon četiri drugoligaške sezone, na pragu povratka u društvo najboljih. Ali tri poraza u posljednja tri kola, od kojih posebno onaj od direktnog takmaca za sam vrh, Mantove, kada su na svom terenu nakon vodstva od 3:0 pora

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:30 Genoa - Vicenza 1 1,60

34 kolo , Serie B

Genoa je trenutno u odličnoj formi i gaze sve pred sobom. Kod kuće su zadnjih 6 utakmica sve dobili i to ne momčadi koje su pri dnu tablice. Kod Genoe u padale Modena,Mantanova,Bolonga sve odlične momčadi. Dok Vicenza baš i nije u naboljoj formi mogao bi reći i lošoj. U Zadnjih 6 utakmica imaju samo 2 pobjede a Genoa 5. Vicenza je zadnji puta u gostima dobila 03.03.2007.god kod Frosinonea. Ima puno razloga zašto na Genou. Prvi i najva

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUPERSPORT: 945 Verona-Modena - 1 koef.: 1,95

 

33. kolo: talijanska "Seria B"

 

Verona - 16 plasirana momčad nakon 32 kola sa omjerom 9-10-13, od čega doma 5-5-6, odnosno zadnjih 6 kola doma imaju omjer 4-2-0. U tim susretima su padali: Pescara (21 trenutno na tablici), Piacenza (7), Vicenza (12) i Rimini (4), te su remizirali sa: Spezia (18) i Treviso (14). Gol razlika u tih posljednjih 6 susreta kod kuće im je 9-4.

Modena - 19 plasirana momčad nakon 32 kola sa omjerom 8-8-16, od čega u gostima 2-3-11, odnosno zadnjih 6 kola u gostima imaju omjer 1-1-4. U tim su susretima gubili od Piacenza (7), Cesena (8), Lecce (11) i Genoe (2), a sa Frosinoneom (15) su igrali nerješeno te su dobili Pescaru (21). Gola razlika u tih zadnjih 6 susreta u gostima im je: 7-10 i to što su dali 6 golova Pescari...

Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Leicester-Birmingham 3,20 3,20 2,05

 

 

Zaostala utakmica 42. kola izmedu Leicester-Birmingham!!U posljednih 6 utakmica oba tima nisu bas previse bljirilala.Zadnje kolo je Leicester je igrao doma protiv Norvicha i izgubio je sa 2-1,dok je Birmingham doma pobjedio Southamptona 2:1!!U danasnjoj utakmici gosti su jako motivirani jer pobjedom doalze na 2. mjesto koje ih vodi direktno u premiership!!KOd Leicestera ozljedeni su obrana Darren Kenton , obrana Gareth McAuley and veznjak Jason Jarrett veznjak Danny Tiatto sluzi kaznu!!Ovi igraci su jako bitni kod Leicestera!Kod Birminghama nedostaje veznjaci Damien Johnson i Neil Danns.Birmingham je odigrao u poslednjih 6 utakmica dva jako teska meca koja ja dobio(Birmingham vs. Coventry 3-0 i Birmingham vs. Southampton 2-1)!!Zbog tih par rezultata dajem prednost Birminghamu!!Birmingham je kvalitetnija momcad od Leicestera sto ce veceras i pokazat jer oni zasluzuju igrat u Premiershipu!!!

 

 

 

Moj pick: Birmingham 2,05

Edited by wettmafia

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Man. Utd.-Sheff.U X-1 5.00 Hrvatska Lutrija

Ne znam sta da kazem za ekipu koja porazi jednu Romu sa 7-1.Mancester ove sezone
Edited by dICkMaSteR

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 - (HC: -1) Korona Kielce - Widzew Lodz - 1 - 2.19 - Stanleybet

 

U večerašnjoj utakmici

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...