Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

24.04.2007.

Recommended Posts

Halifax - Crawley 1

 

Zaostala utakmica Engleske konferencije

Halifax ima doma 10,8,3 ( gol razlika 36:20 )

Crawley ima u gostima 7,6,9 ( gol razlika 26:30 )

 

Trenutna tablica:

 

16. Crawley - 52 boda ( 44 utakmice )

.

.

21. Halifax - 49 ( 44 utakmice )

.

.

23. Sothport - 47 ( 45 utakmica )

 

Kao prvo treba reći da se ukupno igra 46 kola.

Dakle danas je na rasporedu zaostala utakmica. Nakon nje do kraja prvenstav ima još samo jedno kolo.

Situacija je jasna. Ako Halifax danas pobijedi - sigurno ostaje u ligi. Naime iz lige ispada 24. i 23. momčad lige.

Ukoliko bi Halifax danas pobijedio imao bi 52 boda i u zadnjem bi kolu mogao odigrati rekreativno jer bi već osigurao ostanak.

Crawley je već osigurao ostanak i zadnja dva kola su mu potpuno neva

Share this post


Link to post
Share on other sites

919 Dunfermline-Hibernian

20:45 tip 1, koef.: 4.20 - SUPERSPORT

 

 

Ponovljena utakmica polufinala kupa... U prvoj utakmici rezultat je bio 0-0. Dunfermline zadnjih 6 kola ima omjer 3-2-1, s time da je jedna pobjeda baš protiv Hiberniana i to doma sa 1-0. Tu su još pobjede protiv Dundee Uniteda (doma) i Inverness Caledonian Thistle (u gostima). Ukupni omjer ovih dviju momčadi u situaciji kad je Dunfermline domaćin je 6-8-3, znači opet na strani Dunfermlinea... Hibernian je bolji u me

Edited by GUINNESS

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Manchester Utd-AC Milan 1 2,30

 

E ovako. Na Manchester tipujem prvo zbog toga što sam njegov veliki fan. Svi znamo da će Manchester danas nastupiti bez cijele obrane. Izvan stroja su Vidić,Neville i Silvestre bez njih trojice je Manchester već igrao dosta utakmica i već su se prilagodili ali prije par danas se ozljedio i R.Ferdinand koji je povezivao cijelu obranu. Ipak ekipu ne čini obrana nego ekipa čini obranu tako da mislim da će danas ostali igrači dati sve od sebe kako bi pomoglu zadnjoj liniji. Ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 - Manchester Utd - AC Milan (1. pol.) - X - 2.05 - gamebookers

 

Prvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

<h1 class="nextmatch flags">Champions League, 24.04.2007.

</h1>

20:45 Manchester United - Milan AC /GOL U 1. POLUVREMENU/ 1. - da @1.40 Hrvatska Lutrija

 

Toliko se vec o ovom susretu razvila diskusija u pravcu hoce li pobediti domacin ili gost, ili ce eventualno biti nereseno, te kako ce se Manchester United snaci sa oslabljenom odbranom i bez Sahe... Ne bih da se upustam u diskusiju oko konacnog pobednika, jer je to nezahvalno prognozirati. Sigurno da je domacin u prednosti, kako zbog domaceg terena i navijaca, tako i zbog cinjenice da Milan u ovoj sezoni nije u top formi, ali je to ipak Milan, sto dokazuje i cinjenica da je stigao do polufinala Lige Sampiona.

 

Mialna u ovaj mec uslazi sa ciljem da izvuce bar remi i to, po mogucnosti, sa loptom u mrezi Manchester Uniteda. U nekim redovnim okolnostima, to ne bi bilo bas lako, a njihovi dosadasnji medjusobni susreti to najbolje i pokazuju - oba meca u okviru Lige Sampiona, u sezoni 2004/05, Milan je dobio rezultatom 1:0.

Ono sto ne ide u prilog mom tipu je pdoatak da su oba meca u poluvremenu zavrsena rezultatom 0:0. No, to je bilo pre 2 godine, u sasvim drugacijim okolnostima.

U ovogodisnjoj Ligi Sampiona, skoro na svim susretima u Manchesteru, paali su golovi u 1. poluvremenu. Samo se Lille izvukao sa golom u 72. minutu.

Milan nije bio tako efikasan, osim u poslednja dva susreta - oba protiv Bayerna, kada je u 1. poluvremenu vec vodio, i to u Milanu sa 1:0, a u Minhenu cak 2:0.

 

Sve u svemu, cini mi se da je ovo sasvim lep tip i vrlo realan i ja ga uzimam rado sa vecim ulogom. Ocekujem gol vec u prvih 10 minuta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manchester United - AC Milan

 

Broj postignutih golova u 1. poluvremenu manje od 0,5 golova!!!

 

 

Veceras ocekujemo vrlo tesku utakmicu!!Trener Milana je najavio da danas zatvara utakmicu sto se vidi iz njegovog sastava a to je da ce igrati samo sa jednim napadacem!!!Mislim da je Milan doaso odigrat rezultat 0-0 zato je i postavljena tvrda obrana!!!Moje je misljenje da u prvom oluvremenu nece biti golova jer s ocekuje vrlo teska utakmica!!!Ipak je veliki ulog u igri a to je finale lige prvaka!!!

 

Broj postignutih golova u 1. poluvremenu manje od 0,5 golova @ 2,50

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...