Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

28.04.2007.

Recommended Posts

shefield - watford - 1

valencia - huelva - 1

Canas - Calleri - 1

Fiorentina - Chievo - 1

 

ukupan tečaj: 4,7

 

 

 

mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

13:00 - Canas - Calleri - 1 @ 1.40

19:30 - Friedrichshafen - Evivo Duren - 1 @ 1.20

20:15 - Slagelse - Viborg - 1x @ 1.25

21:00 - Orlando - Detroit - 2 @ 1.50

 

Po mnei ovo sve prolazi. Kao i NY Mets, a ostalo sam sve eliminira iako bi i Dinamo i Debrecen trebali dobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obratite pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjezi od ManUTD vjerojatno ce odmarati igrace za LP, na Blackburn svi stavljaju ne znam zasto buduci da ne mogu ni gore ni dolje sa Stuttgartom se slazem dok ovo ostalo ne pratim. Opet, moglo bi proci sve, sretno kolega

Nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od NBA ja bi danas radije igrao na pobjedu Clevelanda nego Detroita, Cleveland igra protiv najlošije momčadi playoffa definitivno(nema Arenasa ni Butlera) i to bi lako trebali dobit, čak me ugodno iznenadio koeficijent od 1.60 u supersportu na njih.

Neznam kako to rade u NBA, al ako malo razmislim Orlando će večeras dati sve od sbe, a Detroit će igrat opuštenije, ipak imaju 3-0 i bilo bi moguće da izgube i da ovo riješe doma, dobili bi naravno dodatne novce od TV prava, navijača, sponzora... Ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ManUtd ni Dinamo ni Hajduk pa da odmara igrače. Pa svi su tamo spremni odigrati dvije utakmice zaredom. Još malo pa će to moći i mali Niko. Odmaranje igrača? Zar bi to palo napamet Sir Alexu? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Ako gledaš utakmicu vidiš da mu je palo na pamet :pucam:

 

Neigra C.Ronaldo,Ronney i mislim da jos njih par

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detroit neuspreza pred takvim protivnicam - puštanja u NBA nepostoje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće oni odmarat igrače, to je sigurno, billups, rip, prince, wallace i webber će svi igrat preko 30 min, to se sla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...