Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

Subota, 05.05.2007.

Recommended Posts

19:00, 1.HNL, Rijeka - Cibalia

 

Oba današnja protivnika u predhodnom kolu, u srijedu, ostvarila su pobjede. Rijeka je prekinula seriju loših rezultata pobjedom nad favoriziranim Zagrebom u Kranjčevićevoj, dok su vinkovčani slavili na svom terenu protiv Pule, svog izravnog konkurenta u borbi za 10. mjesto.

 

Rijeka, Dinamo, Hajduk, Osijek, Varteks i Zagreb klubovi su koji svih 16 dosadašnjih prvenstava nastupaju u prvoj lizi, a zbog sustava natjecanja u sezoni 1995/96 Rijeka je odigrala 4 utakmice više od već spomenutih klubova i tako prva došla u priliku odigrati svoj 500-ti susret u 1.HNL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00, FC Brugge - Lierse, tip 1, @1.45, HL, 6/10

 

 

Utakmica 32. kola 1. belgijske nogometne lige.

U njoj se sastaju trenutno 6. plasirana momčad prvenstva, Club Brugge i posljednje plasirana(18.) momčad prvenstva, Lierse SK.

 

Nakon 31 odigranog susreta u prvenstvu FC Brugge ima omjer 13-8-10 uz gol razliku 51:36 i 47 osvojenih bodova, dok Lierse ima omjer 5-7-19 uz gol razliku 26:58 i 22 osvojena boda.

Na domaćem terenu FC Brugge je zabilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00, Reading - Watford, tip 1, @1.40, HL, 7/10

 

 

Utakmica pretposljednjeg, 37. kola engleske Premier lige.

U njoj se sastaju trenutno 7. plasirana momčad prvenstva, Reading i posljednje plasirana(20.) momčad prvenstva, Watford.

 

Nakon 36 odigranih susreta u prvenstvu Reading ima omjer 16-6-14 uz gol razliku 49:42 i 54 osvojena boda, dok Watford ima omjer 4-12-20 uz gol razliku 26:58 i 24 osvojena boda.

Na domaćem terenu Reading je zabilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

13:45 Man.City-Man. Utd. 2 @1.65 Hrvatska Lutrija

 

Manchesteru se pru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marek Dupnica - Spartak Varna - točan rezultat 2:0

 

Iako je ovo jako teška i nezahvalna liga za predviti i kladit se - ja sam ipak izabrao ovaj par.

Ova protivnika koja su podjednaka u porvenstu. 4 kola do kraja - ni jedan ni dugi neće ispasti iz lige. Igraju neopterećeni.

Ovo igram isključivo radi doasadšnjih njihovih susreta koji stalno završavaju pobjedama domaćina tokom jednog prvenstva ili pobjedama gostiju tokom prvenstva.

 

Pošto je prvi njihov susret završio u korist domaćina 1:0 - ja tipujem na današnjeg domaćina i to da će pobjedit 2:0.

 

Ovo igram i po zakonu velikih brojeva, jer ove dvije ekipe u zadnjih 20 utakmica nikako nisu završile rezultatom 2:0 - pa je vrijeme i za takav ishod.

 

Znači, igraju bez ikakvog imperativa, gosti dolaze u sa pola ekipe, i čist pobjeda domaćina.

Ali ja ću riskirat pa ću reći - 2:0 za domaćina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 -

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...