Jump to content
Sign in to follow this  
Skorpion

Kako "probudit" korisnike?

Recommended Posts

Vecina su samo pasivni promatraci il samo sudjeluju u Expert ligi, eventualno u natjecanju Listici dana.

Ostali dijelovi foruma zjape prazni, tu i tamo se nesto napise, vecina ne sudjeluje, pa i oni koji bi sudjelovali gube volju ...

Izgleda da je vecina ovdi da bi "uzela" nesto od foruma, nista nebi "dali", mozda bi tribalo uvest ogranicenja, da je pojedini dio foruma "tajan" i da se u njega moze upadat i ispadat ovisno o aktivnosti ...

Znam sad ce neki rec da to nije uredu, kako se nema vrimena i sl, pa nitko ih ne prisiljava da sudjeluju ...

Ako se Dwiz potrudia da osigura nagrade, onda bi bia red da korisnici nesto daju i forumu ...

Svakako postrozit kriterije, brisat neaktivne clanove i sl ...

 

Bolje 10 ljudi koji ce pisat nego 100tinjak "voajera" ...

 

 

Ajmo izjasnite se http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_exclaim.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodim jedan forum i korisnici se u pravilu ne brišu, ta politika nije dobra.

 

Iako je ovdje forum glavni dio, a sve ostalo je popratno, mislim da će se to s vremenom promjeniti, daj malo strpljenja i vidjet ćeš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Moraš po nećemu biti poseban pa će ljudi dolaziti http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif, a evo mislim da ja poma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško će se to prominit - baš sam ja to pita sve prisutne - zašto niko nedaje nikakve komentar nego samo promatraju i prepisuju!!!

 

Nisan ništa sam zaključio - niti san dobio ikakav pametan odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kova ma nije stvar u brisanju, imas pravo ne triba nikom brisat profil ... al gle ima vise od 700 registriranih korisnika, mozda ih 15tak pise ... a od toga dnevno mozda bude 2-3 posta u forumima koji nemaju veze s natjecanjem

 

Zato i predlazem da dio foruma ne bude vidljiv svima, tako da se ljudi potaknu da pisu, da dobiju pristup svim sadrzajima ...

 

Al dobivanjem pristupa svim dijelovima foruma nebi tribalo znacit da si sad miran i mozes prestat pisat, jer to pravo bi se i dobivalo i gubilo, ovisno o aktivnosti ...

 

Vjerovatno bi ovim bilo manje korisnika, al ja sam uvik za kvalitetu, a ne kolicinu postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito se ja i Kova ne kuzimo, pa nebi se nekog "izbacilo" s foruma jer neko vrime nije bio aktivan, jer je bio sprijecen i sl ...

Nego predlazem da sve kategorije foruma ne budu vidljive novim korisnicima, te da ih se na taj nacin potakne, da budu aktivni na forumu, da bi mogli imat pristup svim sadrzajima foruma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam rekao brisanje, govorim o toj aktivnosti. Nije to lako. Naime mozesh staviti ovako, da po broju posotva vide odredjeno !

 

Kao i rankovi sto se mijenjaju. No vremenski ako netko ne pishe neznam koliko to josh nisam vidio, iako moguce da postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam ja nekakvih modova koji zabranjuju pristup korisnicima na nekim rubrikama koji imaju manje od XX postova, ali to je tako komplicirano.... Moraš editirati puno fileova, mijenjati bazu foruma itd... To mi je tako komlicirano da sam onda odustao, jer kada treba updateati forum (a to je s phpBB dosta često) evo ti posla...

 

Ako ako netko na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update cak nije toliko utjecajan na modove, jer modovi rijetko kada diraju glavne fileove !

 

No u svakom slucaju bolje napraviit nesto jednostavnije http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Napravi mi molim te Attachment mod, ako ti je taj kompliciran :P hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan mali prijedlog, ako se vec bude islo da broj postova utjece na pristup pojedinim dijelovima foruma, onda nebi bilo lose, ako nije previse komplicirano da se postovi broje samo na podforumima Nogomet, Kosarka, Tenis ... jer bi pojedinci mogli nabijat postove na off topic forumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije problem !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...