Jump to content
Sign in to follow this  
diesel

13.05.07. Nedjelja

Recommended Posts

03:00, 219/Golden State - Utah, tip 2, @1.93, pinnacle, 6/10

 

Cisto statisticki, Golden State daje ukupno u prosjeku 106 koseva, primi takodjer oko 106 koseva. To je statistika tokom cijele sezone, u play-offu su ucikovitiji i usli su u odlicnu formu. Na domacem parketu Warriorsi daju 110 koseva a i obrana im je nesta bolja, prime oko 102 kosa. Utah je nesta neefikasnija momcad od Warriorsa u svim segmentima. Golden State je favorit u mecu, mislim da ce diktirat tempo utakmice, i bit pretezno u vodstvu. Igraju fascinantno i vrlo su ucikoviti. Ovo je njihova cetvrta utakmica doigravanja, a u prosle tri su rezultati bili ovakvi...

Golden State - Utah 125:105

Utah - Golden State 127:117 (produzetak)

Utah - Golden State 116:112

 

Jednu utakmicu su Warriorsi odigrali na domacem terenu, dali su 125 koseva i slicnu ucikovitost ocekujem i veceras. Igraju bez previse kompliciranja, u ranoj fazi napada sutiraju(max oko 10 sekunde) i to je svakako veliki plus overu. U tako otvorenoj utakmici Warriorsa mislim da ce i igraci Utaha bit sposobni da premase minimalno 100 koseva. Granica koseva je visoko postavljena pa stoga i manji ulog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:05 25.5/B.Davis - G.S-Uta 2 1.80

 

 

Ovako odlučio sam se na ovo jer vjerujem da če na ovoj utakmici biti puno koševa a pošto je to kolega odigrao prije mene ja sam se odlučio igrati na B. Davis da će dati 26 i više koševa večeras, jer ipak netko treba i dati toliko koševa da ide preko 220 a ko će nego li najbolji strijelac G.S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00, -6.5/Golden State - Utah, tip 1, @1.84, Pinnacle, 5/10

 

 

4. utakmica 1/2 finala u Zapadnoj konferenciji NHL-a.

Ovo je susret u kojem se sastaju 8. plasirana i 4. plasirana momčad u regularnom dijelu sezone.

Golden State je bio 8 omjerom 42:40, dok je Utah zauzela 4. mjesto s omjerom 51:31.

 

Golden State je u 1/4 finalu doigravanja napravio ogromno iznena

Edited by Gandalf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...