Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

14.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

što je ovo ? 10 različitih koef. na manchester ?malo 2.10 pa 2.20 ,a ima i 2.50.  

mislim da bi svima trebalo računati isti koef. ako dobije. za sad je 1:1 .

Dwiz meni obračunaj kao i drugima.

pa mogao si malo prošvrljat po kladionicama i vidjet gdje je najveći koef.

mislim da bi se trebao priznat onaj koef koji je napisan, ali se i provjeri jel to točan koef!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da bi trebalo računati koef koji je napisan. Koefi padaju, to svi znamo. Ako sam ja pisao analizu u 9 ujutro i našao 2,5 onda je fer da mi se to i računa. Onaj koji piše popodne/predveče ima više informacija pa se to kompenzira eventualnim manjim koefom.

 

Isto tako si mogao malo prošvljati po koefima klada pa naći najveći koef. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica SuperSport

 

1433 - Carolina - N.Y. Rangers - 23:55

Tip: 1  

Kv.: 2,10

Ulog: 10/10

 

Carolina /NHL/ je ove sezone najbolja domaća momčad. Od 32 odigrane utakmice kod kućeosvojili su 53 boda uz gol razliku 127:96. U ukupnom poretku nalazi se na 2. mjestu sa 92 boda iz 64 odigrane utakmice, odmah iza Detroita sa bodom zaostatka. U svojoj dvorani imaju samo pet poraza u sezoni. Kadidat za konačnog pobjednika. Zato bez obzira na kvalitetu Rangersa, smatram da konačni rezultat ide i korist Caroline.

 

Tuto

TR: 5:3 :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...